2 - 1
NK POLET SVETI MARTIN
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U posljednjem kolu prvenstva Limači su na svom terenu više nego zasluženo pobijedili goste iz Svetog Martina na Muri rezultatom 2-1. Utakmica je bila prava prvenstvena, prilično izjednačenih protivnika u kojem smo mi za taj jedan gol bili bolji i zasluženo osvojili 3 boda. Utakmica je odigrana u visokom tempu od prve do zadnje minute, s puno žara i htijenja ali i kvalitetnog nogometa. Poveli smo nakon lijepe akcije preko Jakova Zadravca s 1-0. Gosti se vraćaju pred kraj poluvremena na 1-1 i time završava prvi dio. U drugom dijelu bilježimo po nekoliko opasnih situacija sa svake strane, no pred gostujućim ih je vratarem bilo ipak više. Pobjednički pogodak djelo je Borne Antonovića tri minute prije kraja utakmice,nakon što je pogotkom završio vrlo dobru akciju i odlično reagirao na asistenciju Zadravca. Ovom pobjedom završio je na najljepši mogući način službeni dio ove uspješne sezone. Slijedi nastavak treniranja i odigravanja prijateljskih utakmica, turnir...
Igrali su:Mateo Rebernik, Maksim JUras, David Horvat, Fran Horvat, Marko Tomašek, Vito Kolcijan, Jakov Zadravec, Abel Baranašić, Julian Horvat, Vinko Cirkvenčić, Ivano Barić, Borna Antonović, Sven Mesarić, Noa Nađ i Pavlo Gazdek. Trener:Tomislav Podgorelec.