5. rujna 2019., 17:00
NŠ SLOGA Čakovec
0 - 7

Utakmicu 3 kola prvenstva odigrali smo u Četvrtak 5.9.2019.sa ekipom NŠ Sloga u Čakovcu. Utakmicu smo otvorili jako kvalitetno , jer smo već u 3 min. igre postigli gol za 0 - 1, nakon odlično odigrane okomite lopte od strane Ciglar T. prema Hadeljan P. koji loptu posprema u gol.Slijedila je ravnopravna igra u polju ali sa dosta prilika sa obije strane , ali rezultat se nije mijenjao do poluvremena , tako da je prvo poluvreme završili sa 0 - 1 u našu korist. Sam početak drugog poluvremena nagovijestio je našu dominaciju u igri jer smo preuzeli totalnu dominaciju,stvarali smo prilike za postizanje golova od kojih smo realizirali u 6 navrata a moglo je i više. Tako smo na kraju visoko porazili domaću ekipu sa potpuno zasluženih 0 - 7. Od naših svih 16 igrača doprinjelo je ovoj visokoj pobjedi i kvalitetnoj igri i na kraju zasluženoj visokoj pobjedi.