1 - 2
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
MLAĐI PIONIRI U13

14.09 Odigrali utakmicu protiv zahvalanog protivnika Sloge iz Čakovca.

Prvih 15-20minuta Sloga je imala posjet lopte ali mi odgovorno stojimo na terenu i u više navrata iznosimo loptu na njihovu polovicu. Nakon 20 min. utakmice naši igrači se bude i nalazimo se par puta u gol šansi gdje nam opet fali završnica.Drugo poluvrijeme izlazimo van gdje se vidjelo na dečkima da žele dobit ovu utakmicu. Patrik Horvat izbacuje Jakov Zadravca koji izlazi sam na golmana i poentira za vodstvo. Nakon pogotka dobili smo još veću želju i žar za pobjedu. Niko Hertl nalazi se sam na 7 metara gdje ne zabija za povećanje rezultata.Ali nakon par minuta Jakov Zadravec vraća uslugu Patriku Horvatu gdje zabija za 0-2.Nakon vodstva malo smo se opustili gdje Sloga smanjuje rezultat na 1:2.
Nakon dobrog i napornog treniranja zasluženo nam se okrenula sreća,prva pobjeda i veselje u svlačionici.
Trener:Edi Lacković