20. rujna 2019., 20:15
8 - 0
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU

U Petak 20.9.2019. u noćnom terminu odigrali smo odličnu utakmicu 6 kola prvenstva , u kojem smo ostvarili visoku pobjedu od 8 - 0 , ovo nam je bila 5 pobjeda u posljednjih odigranih 5 kola. Sam početak susreta nagovjestio je našu agresivnu odnosno presing igru na loptu, jer smo u prvih 25 min. igre postigli 4 pogotka i to već u 6 min. igre Hadeljan P. oduzima loptu protivničkom igraču i postiže gol za 1 - 0. U 12 min. igre već je 2 - 0 nakon asistencije Jeđud D. gol postiže MKikulaj I. U 20 min. igre već je 3 - 0 , opet je strijelac Hadeljan P. nakon asistencije Jančec D. Slijedi novi naš pogodak od strane Kocijan F. kada nakon udarca Mikulaj I. golman odbija i Kocijan posprema u gol za 4 - 0 u 25 min. igre. Do poluvremena stvorili smo još dobrih prilika ali rezultat se više nije mijenjao i poluvreme završava sa našim vodstvom od 4 - 0. I u drugom poluvremenu igramo napadački , stvaramo dobre prilike ali na sljedeči gol čekamo do 57 min. igre kada Jančec M. proigrava do Hadeljan P. koji postiže svoj 3 gol na utakmici i to je bilo 5 - 0. Već u sljedečoj min. igre 58 povečavamo vodstvo na 6 - 0 nakon asistencije Kocijan F. svoj 2 gol na utakmici postiže Mikulaj I. Slijedi i dalje naša dobra igra ali golove postižemo u samoj završnici utakmice . Najprije u 80 min. igre nakon dobro odigrane lopte od strane Vugrinec N. , Krčmar M. postiže gol za 7 - 0. I u samoj završnici utakmice u 88 min. igre Jančec D. odigrava loptu do Blažon J. koji postavlja konačni rezultat od 8 - 0. Kroz samu utakmicu izrotirali smo svih 17 igrača,tako da je svaki igrač odigrao određenu min. i igri i pridonio ovoj visokoj pobjedi.