1 - 2
NK NOVI MAROF
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

21.09 odigrali smo kvalitetnu utakmicu protiv vodeće ekipe Novog Marofa.

Na početku utakmice krenuli smo dobro u igru s dosta točnih dodavanja kojem dolazimo par puta u završnicu gdje Jakov Zadravec koristi priliku i zabija za vodstvo. Nakon toga opet dobro stojimo na terenu gdje uspješno izlazimo na protivničku polovicu i stvaramo presing gdje opet Jakov Zadravec sam izlazi na golmana i ne uspijeva poentirati za 2-0.Kazna slijedi par minuta prije kraja prvog poluvremena gdje ne stojimo dobro u zadnjoj liniji. Drug poluvrijeme opet počinjemo dobro ali s manje preciznosti, gosti su osjetili nas "MALI" pad u igri,to koriste i povedu s 1:2.Zadnjih 10 minuta  imamo dvije dobre šanse za gol gdje fali malo preciznosti.Glave gore,sljedeću utakmicu igramo kod Mladosti iz Preloga.
Trener:Edi Lacković