21. rujna 2019., 11:00
1 - 8
NK NOVI MAROF

U Subotu 21.9.2019.U-15 Pioniri odigrali 4 kolo prvenstva u kojem smo na domaćem terenu uvjerljivo izgubili od Novog Marofa sa 1 - 8 , na poluvremenu je bilo 0 - 5 . Što reći nakon ovog susreta, sam početak i odmah velika pogreška u obrani i gosti kažnjavaju sa 0 - 1 u 3 min. igre. Slijedi ravnopravnija igra,iako gosti puno kvalitetniji imaju inicijativu ali bez nekih prilika po naš gol. Tako se igra svodila sve do 27 min.igre kada u roku od 8 min. do 35 min. igre primamo 4 gola i to nakon velikih pogrešaka u našoj obrani i to 0 - 2 u 27 min. - 0 - 3 34 min. i odmah u istoj min. 34 već je 0 - 4 i u sljedećoj min. 35 već je 0 - 5. Sam početak drugog poluvremena donosi nam opet pogrešku u obrani i to je 0 - 6 u 37 min. igre. Tu nije stalo sa našom slabom igrom u obrani , tako gosti povećavaju vodstvo u 41 min. igre na 0 - 7. Iz jedne naše kontre dolazi do prekršaja unutar 16 m nad Hadeljan L. i to je 11 m u 45 min.Siguran izvođač je bio Jančec G. za 1 - 7. Da bi gosti opet izkoristili našu slabost u obrani u 54 min. igre kada postižu gol za uvjerlivu pobjedu od 1 - 8. U samoj završnici propustili smo u 3 navrata smanjiti rezultat , imali i gredu. U ovom uvjerljivom porazu doprinjeli smo u većem djelu sami sa slabom igrom u fazi obrane , iako je gostujuća ekipa kvalitetna , gdje nismo naprosto mogli dobiti duel igru ali smo i previše napucavali loptu po zraku, što nam je gostujuća ekipa znala kazniti sve naše propuste.
NEDOSTAJALI : Gazdek P. - Drvenkar N. - Bartolić M.