NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec
1 - 2
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

Nakon prvenstva vremenske prilike bile su više nego odlične za odigrati još jednu prijateljsku utakmicu i to u Dunjkovcu sa ekipom  Međimurca s kojom smo u posljednjem kolu prvenstva izgubili sa 3 - 1.Ovaj puta iako smo igrali bez kapetana Jančec  G. i Vugrinec N. U prvom poluvremenu nametnuli smo kvalitetnu igru,sa puno sadržaja odličnih proigravanja i stvaranja dobrih akcija , gdje smo uputili par odličnih udaraca prema golu domaćina. Tako smo nakon par dobrih prilika postigli gol u 14 min. igre kada u solo izvedbi Taradi M. odlično puca cc 20 m i postiže krasan gol za 0 - 1.Dobra igra se nastavlja i u 26 min. igre povećavamo vodstvo na 0 - 2 , kada Drvenkar N. nakon kornera najbolje se snalazi  Toplek M. koji postiže gol . U prvom poluvremenu domaćin uspijeva smanjiti naše vodstvo u 30 min. kada su napravili brzu kontru gdje smo se mi slabo postavili i to je 1 - 2 , što je i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu igra obiju ekipa je bila ravnopravna , obije ekipe imale su svoje prilike za postizanje pogotka od kojih smo mi imali puno kvalitetnije jer u tri navrata izašli smo sami pred golmana i tri puta smo pogodili okvir gola. U ovoj utakmici u našoj ekipi od 15 igrača igralo je samo 4 igrača koji iduće sezone izlaze iz ove kategorije , tako da je ova prezentacija igre u potpunosti uspjela,gdje se vidi veliki pomak u samom razvoju svakog pojedinca posebito ovih mlađih.
Trener : Stjepan Makar