2. studenoga 2019., 11:00
NK DINAMO Domašinec
5 - 5
LIMAČI U11

Pripremnu su utakmicu u Domašincu odigrali ove subote Limači,domaća ekipa NŠ "Zelenko/Dinamo" i naša ekipa Limača. Gledali smo vrlo, s naše strane, neobičnu utakmicu. Susret dva dijametralno suprotna, što se kvalitete igre tiče, poluvremena. Prvih 10 minuta utakmice je nešto što bismo vrlo rado zaboravili što prije. Niz početničkih grešaka u uvodu utakmice i tri udarca domaćina za velikih 3-0 nakon samo 8 minuta igre.Nakon toga uspostavljamo ravnotežu u igri i smanjujemo pogotkom Sovara na 3-1. Isti igrač ima i nevjerojatnu priliku minutu nakon gola, no spetljao se i šansa je propuštena. I taman dok smo bili ravnopravniji i bolji, domaći dolaze do 4-1, i to iz ničega uz pomoć našeg vratara Taradija.Tim se rezultatom otišlo na odmor. Kako je prvo poluvrijeme završilo,tako je drugo počelo-našom greškom i petim pogotkom domaćina. I tu je kraj. Kraj za domaću ekipu, jer nakon tog petog gola počinjemo igrati bolje, koncentriranije i s puno više energije.Ubrzo Maksim Juras smanjuje na 5-2, David Horvat s dva pogotka na 5-4 a trud i odlična igra u drugom dijelu nagrađeni su i golom Kocijana za konačnih 5-5. Da nismo bili smušeni u nekoliko akcija nakon toga, mogli smo i potpuno preokrenuti susret.Svemu unatoč,vidjeli smo da naša ekipa zna i može, da ima potencijala i materijala za bolje rezultate samo što često nisko samopouzdanje i dekoncentracija utječu na izvedbe i rezultate ove ekipe.
Trener:Podgorelec Tomislav
Nedostajali:Noa Nađ.