21. lipnja 2020., 10:00
7 - 4
NK RUDAR Mursko Središće
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

U nedjelju na igralištu Spartaka odigrali smo prijateljsku utakmicu protiv Rudara iz Murskog Središća nakon tri mjeseca pauze zbog pandemije Covid-a 19.

Utakmicu smo započeli jako dobro i raspoloženo  gdje u prvom poluvremenu vodimo već sa 4:1.
U drugom poluvremenu smo se malo opustili prvih 10 minuta gdje protivnik postiže gol za 4:2, ali već u sljedećim minutama Zadravec Jakov, Juras Maksim i Noa Žvorc  postižu pogotke za visokih 7:4.
U ovoj generaciji ima nas 21 igrača gdje je bilo i puno promjena na pozicijama  i nakon druge utakmice možemo reći da svi su jako zadovoljili s svojom igrom i zalaganjem.
Sastav ekipe: Rebernik Mateo, Juras Maksim, Horvat David, Žvorc Noa, Horvat Fran, Tomašek Marko,  Kocijan Vito, Marušić Mihael, Zadravec Jakov, Debelec Domagoj, Piknjač Martin, Cirkvenčić Vinko, Gazdek Pavlo, Mesarić Sven, Bedić David, Kočiš Vanja, Lovrenčić Dario
Trener :Edi Lacković