21. lipnja 2020., 11:15
2 - 1
NK RUDAR Mursko Središće
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

U Nedjelju 21.6.2020. na igralištu NK " Spartak-a" nakon pauze od puna 3 mjeseca zbog COVID -19 Pioniri U15  odigrali su pripremnu utakmicu sa NŠ Rudar. Samu utakmicu otvorili smo više nego dobro jer već u 2 min. igre postižemo gol za brzo vodstvo od 1 - 0, nakon odigrane povratne lopte od strane Bartolić M. do Taradi M. koji preciznim udarcem sa 16 m postiže gol. Nakon našeg brzog vodstva slijedila je ravnopravna ali kvalitetna igra obiju ekipa , gdje je bilo stvoreno dosta prigoda pred oba dva gola ali je falila preciznost ili su dobro reagirali golmani. Tako da se čekalo do pred kraj poluvremena na gol što se i dogodilo jer gosti u 28 min. igre nakon izvedenog kornera poravnavaju rezultat na 1 - 1. Do poluvremena propustili smo u dva navrata kvalitetnije reagirati pred gostujućim golom tako da je poluvrijeme završilo sa 1 - 1. Drugo poluvrijeme bio je nastavak ravnopravne i kvalitetne igre , bilo je dobrih ideja , stvoreno je nekoliko prilika za postizanje golova sa obije strane, u takvoj igri naša ekipa stvorila je izglednije prilike koje su u par navrata završile tik pokraj gola. Da ne bi utakmica završila neodlučnim rezultatom u posljednjoj 70 min. igre Žinić D. odlično ubacuje loptu na drugu stativu gdje pronalazi Taradi M. koji izlazi sam pred golmana i posprema loptu u gol za na kraju zasluženu pobjedu od 2 - 1.Treba pohvaliti našu ekipu na kvalitetnoj prikazanoj igri u oba smjera kako u fazi obrane , tako i u fazi organizacije igre prema naprijed.
Igrali su: Hotvat T. 70 min. - Juras L.70 min. - Toplek M.70 min. - Žinić D. 70 min. - Vrbanec K.50 min. - Horvat P. 70 min. - Cirkvenčić F. 70 min. - Jančec N. 70 min. - Taradi M. 70 min. - Bartolić M. 36 min.- Kerovec D. 46 min. / Drvenkar N. 41 min. - Toplek S. 20 min. - Ružić J.17 min.
Nedostajao: Hertl N.