2 - 5
NK PODRAVINA Ludbreg
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

Na uvodu nove sezone u 2.HNL Zapad, loše vijesti vezane uz našu ekipu Limača(U11). U susretu drugog kola gostovala je ekipa ludbreške "Podravine" i više nego zasluženo odnijela sva tri boda iz Male Subotice. Gostujuća je momčad od početka utakmice snažno pritiskala zadnju liniju naše momčadi, tako da smo imali problema pri kreiranju igre i izlasku na protivničku polovicu. Plod je takvog pritiska i vodstvo gostiju iz 13.minute od 0-1. Primljeni nas je gol ipak malo probudio i uspijevamo u 23.minuti golom Gabrijela Sovara izjednačiti.  No već u sljedećem napadu gosti dolaze do novog vodstva od 1-2. Kratki predah u pouvremenu i razgovor s trenerom nažalost nisu donijeli ništa bolju igru u drugom dijelu. Pregršt tehničkih pogrešaka i manjak agresivnosti i energije doveli su do toga da gosti u sljedećih deset minuta drugog dijela odu na 1-5 i riješe pitanje pobjednika. Do kraja smo susreta uspjeli tek ublažiti poraz pogotkom kapetana Vita Horvata. Ne baš lijep poraz za početak, no poraz koji moramo shvatiti kao upozorenje da protiv momčadi kao što je bila ova današnja treba odigrati još i više nego objektivno možemo kako bismo polučili pozitivan rezultat. Svaki nam poraz dobro dođe da bismo prepoznali manjkavosti i još više prionuli radu na treninzima kako bi u sljedećim utakmicama bili kvalitetniji.
 Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Abel Taradi, Sven Križan.