12. rujna 2020., 10:00
NK MLADOST KOMET
6 - 3
LIMAČI U11

Ni u drugom susretu novog prvenstva Limači nisu stigli do bodova. Na gostovanju u Prelogu poraženi su 6-3, u susretu u kojem smo gledali potpuno dva različita lica naše ekipe u dva različita poluvremena. Loš ulaz u utakmicu "kumovao" je katastrofalnom rezultatu u prvom dijelu. Teško je racionalno objasniti što se događalo s našom momčadi u prvom dijelu, nit je bilo igre niti borbe,a o neprisiljenim pogreškama da i ne govorimo...Jedino vrijedno spomena pogodak je Vita Horvata kod rezultata 4-0. Drugi dio druga priča. Zainteresirani, maksimalno koncentrirani i razigrani nisu dozvolili domaćinima ni blizu gola, dok s druge strane Karlo Bedić i Sebastian Vidović postižu golove za 6-3, a bilo je još prilika pred domaćim golom. Drugi nam je dio ukazao da ova ekipa vrijedi i može, ali da protiv pravih i ozbiljnih protivnika treba igrati oba poluvremena, maksimalno od prve do zadnje minute. Prilka za "vađenje" u ovoj ligi baš i nema jer su sve ekipe dobre i kvalitetne. Prva od njih je čakovečka "Sloga", koja nam stiže u goste sljedeće nedjelje.