NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
12. rujna 2020., 10:00
NK MLADOST KOMET
3 - 6

U subotu 12.09.2020 odigrali smo 2.prvenstvenu utakmicu protiv NK Mladost Komet iz Preloga. U prvo poluvrijeme ušli dosta nervozno.Iako stvaramo puno prilika za golove ali fali nam preciznosti u završnici akcija. Nakon što su se naši igrači posložili  ipak se na odmor odlazi rezultatom 1:1(Jakov Zadravec). Drugo poluvrijeme počinjemo odmah dosta visoko gdje domaćini ne uspijevaju doći sa loptom preko centra. Nakon takve kvalitetne igre sa visokim pritiskom dolazimo do vodstva gdje David Horvat sa dva pogotka te Mihael Marušić sa jednim navode utakmicu na naš mlin.U nastavku utakmice malo smo se upustili i dali priliku domaćinu da se približi rezultatski, no Jakov Zadravec sa svojim drugim golom te Sven Mesarić smiruju domaću ekipu i dozvoljavaju nam da utakmicu mirno privedemo kraju.

Trener:Edi Lacković