3 - 0
NŠ SLOGA Čakovec
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U Subotu Pioniri U15 u 4 kolu prvenstva odličnom igrom pobijedili Slogu sa 3-0.U samom početku susreta u prve 3 min. igre imamo 2 stopostotne prilike za postizanje pogotka. Nakon naših promašaja u roku od 5 min. gosti isto promašuju 2 stopostotne prilike za postizanje pogotka. Nakon tih promašaja mi ulazimo čvršće u duel igru , što nam je donijelo i vodstvo od 1-0 u 14 min. igre kada Taradi M. izvodi korner a Cirkvenčić F. se najbolje snalazi u 16 m i postiže gol. Slijedi ravnopravnija igra na terenu sve do 23 min. igre kada u gostujućem 16 naestercu naš igrač Žinić D. bude srušen i to je 11 m. Izvođać 11 m je bio sam Žinić D. koji je sigurnim udarcem pogodio gol za vodstvo od 2-0. Do poluvremena mogli smo postići još jedan pogodak ali nam je falila preciznost. Gosti osim početnih 2 prilike nisu do poluvremena zaprijetili našem golmanu, tako da potpuno zasluženo odlazimo na odmor sa vodstvom od 2-0. U drugom poluvremenu imali smo potpunu kontrolu u igri , igrali smo sve bolje opuštenije i taktički jako zrelo. U takvoj igri stvorili smo par izglednih prilika ali smo realizirali samo jednu i to u 57 min. igre , kada Taradi M. odlično proigrava Kerovec D. koji svojom brzinom izlazi sam pred golmana i pogađa suprotni kut za vodstvo od 3-0. Do kraja susreta mogli smo još postići koji gol jer za to je bilo prilika , na kraju potpuno zaslužena pobjeda a posebno veseli kvalitetna izvedba naše ekipe , zato im pripadaju sve čestitke iako su susret odigrali bez pomoći 2005 godišta Jančec G. i Antonović A.
Strijelci:  1-0    14 min.  Cirkvenčić F. - asi. Taradi M.
 11 m      2-0    23 min. Žinić D. - prekršaj nad Žinić D.
               3-0   57 min. Kerovec D. - asi. Taradi M.
Trener: Stjepan Makar