20. rujna 2020., 11:15
1 - 7
NŠ SLOGA Čakovec
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

U subotu 20.09.2020 odigrali smo utakmicu protiv kvalitetnog protivnika Sloge iz Čakovca. Prvo poluvrijeme stojimo dobro na terenu, bili smo blizu igrača gdje nam gostujuća ekipa usprkos svemu stvara dvije-tri šanse koje  uspijevamo obraniti. Jednu od šansi gosti su i realizirali za rano vodstvo ali smo usprkos svemu do kraja poluvremena uspjeli izjednačiti golom Jakova Zadravca te se na odmor odlazi rezultatom 1:1 Drugo poluvrijeme sasvim druga igra, neobjašnjivo slab ulazak u drugi dio utakmice te smo već prvih pet minuta igre nepotrebno napravili prekršaj za jedanaesterac kojeg gosti realiziraju. Još nismo krenuli s centra već radimo  grešku koja nas košta i rezultat je 1:3 na startu drugog poluvremena. U nastavaku utakmice stajali smo daleko od igrača i radili početničke greške nakon kojih gosti postižu još četiri gola pa sva tri boda putuju u Čakovec potpuno zasluženo.