NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
27. rujna 2020., 11:30
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
3 - 1

Ove nedjelje Pioniri U15 odigrali su prvenstvenu utakmicu u Slakovcu sa NŠ Međimurec/Sloboda i doživjeli zasluženi poraz od 3-1. Već u samom ulasku u utakmicu vidjelo se da naša ekipa nije u utakmici. Domaćin od početka kontrolira igrom , u svim duelima izlazi čvršći i opasan po naš gol, ali i neprecizan. Taj pritisak traje 15 min. igre kada mi malo dolazimo do daha i u kontri imamo kazneni udarac nakon što je oboren u 16 m Juras N. u 18 min. igre. je Žinić D. realizirao je kazneni udarac za vodstvo od  0 - 1. Umjesto da nas to naše vodstvo sabere u igri , mi radimo pogrešku u 22 min. kada domaći igrač puca i pogađa gredu , naša obrana stoji a domaći igrač posprema loptu u gol za 1-1. Već u 25 min. opet radimo nepotreban prekršaj u našem kaznenom prostoru. Kazneni udarac domaćin realizira i preokreće rezultat na 2-1 što je bio i rezultat poluvremena. Na poluvremenu pokušavamo se dogovoriti da i mi počinjemo nešto igrati ali očekivanja su jedno a stvarnost drugo, jer naša ekipa tokom cijelog susreta uputila je samo jedan udarac u okvir gola. Dalje igramo igru bez igre, bez dobivenog duela, kompletna ekipa po linijama nije surađivala i odigrala loptu kako treba , soliralo se i gubila lopta, odigravanja između igrača nisu postojala kao kretanje bez lopte nije postojalo. Tako da se tu povezao i gol za 3 - 1 u 47 min. nakon velike pogreške u obrani nakon bočnog ubačaja domaćina i potpuno zasluženi poraz . Od početka priprema ovo nam je daleko najslabija igra kompletne ekipe koja nije imala ni glavu ni rep. NEPONOVILO SE jer smo na ovoj utakmici očekivali svi kvalitetnu igru naše ekipe i dobar rezultat.