3 - 3
NŠ BAT
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
JUNIORI U19

U subotu naša juniorska ekipa odigrala je u 8 kolu prvenstva sa NŠ Bat . Sam početak susreta donio nam je dvije 100 % prilike koje i promašujemo. Gosti naše promašaje kažnjavaju  , tako već u 6 min. igre dolaze do vodstva od 0-1. Taj gol nas izgleda nije probudio već primamo i drugi gol u 12 min. rezultat je 0-2. Postepeno se budimo , igramo prema naprijed , stvaramo prilike ali do gola dolazimo u 28 min. igre kada Krčmar M. proigrava Hadeljan P. koji smanjuje rezultat na 1-2. Samo dvije minute poslije , točnije u 30 min. poravnavamo rezultat na 2-2 , kada opet Krčmar M. asistira ali ovaj puta do Mikulaj I. koji loptu posprema u gol. Do poluvremena rezultat se ne mijenja iako smo morali postići po koji gol. U drugo poluvrijeme ulazimo odlučniji u igri , stvaramo prilike ali ih i redom promašujemo , ipak u 60 min. igre u 16 m oboren je Blažona J. i to je 11m , kojeg precizno izvodi Hadeljan P. za naše vodstvo od 3-2. Nakon toga imamo tri čista zicera pred golom gostiju da riješimo utakmicu ali promašujemo nemoguće. Te naše promašaje gosti kažnjavaju u 70 min. igre kada poravnavaju rezultat na 3-3. Iako je do kraja susreta bilo dosta vremena a to je 20 min. igre , počeli smo biti sve nervozniji u igri , počelo se solirati i nije bilo mirnoće u igri , jer nakon 8 do 10 čistih prilika za postizanje golova tokom susreta normalno i nedostatak snage rezultiralo je nervozom u igri , tako da na kraju rezultat je 3-3. U našoj ekipi vidi se da nemamo vođu ili dva koji bi povezali igru obrane i napada , iako se na ovoj utakmici stvorilo 8-10 čistih gol prilika, napadači su ovaj puta malo zatajili.
Strijelci: 0-1    6 min.
             0-2    12 min.
             1-2    28 min. Hadeljan P. - asi. Krčmar M.
             2-2    30 min. Mikulaj I. - asi. Krčmar M.
 11m     3-2    60 min. Hadeljan P. - prekršaj nad Blažona J.
             3-3    70 min.
Trener: Stjepan Makar