0 - 2
NŠ DINAMO/ZELENKO
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U 13.kolu prvenstva ekipa Juniora U19 izgubila je na domaćem terenu od Dinamo / Zelenko sa 0 - 2. Već na samom početku susreta radimo u obrani pogrešku, što gosti koriste i postižu gol za 0 - 1 u 2 min. igre. Tokom prvog poluvremena gosti imaju više od igre, imaju par pokušaja udarca prema našem golu ali naš golman Hadeljan L. dobro reagira. Naša igra svodila se više na defanzivnu igru sa pokušajem kontre. Tu smo napravili par dobrih proigravanja vezne linije prema napadačima.  U drugom poluvremenu ista preslika igre prvog djela, igra se čvrsto na svaku loptu. U 79 min. gosti nakon odbijene lopte postižu drugi gol za vodstvo od 0 - 2 što je bio i konačan rezultat. Naša ekipa sastavljena sa četiri igrača iz  pionirskog sastava dosta dobro je parirala na terenu posebno u fazi obrane, a bilo je i dobrih proigravanja prema našim napadačima  naročito u prvom poluvremenu, no bez nekakve konkretne završnice i opasnosti po gol gostiju. Čestitke igračima na trudu i zalaganju.
Trener: Stjepan  Makar