NK PODRAVINA Ludbreg
4 - 1
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
LIMAČI U11

U prvoj službenoj utakmici nakon gotovo 6 mjeseci, Limači naše Škole doživjeli su u Ludbregu i prvi poraz. Iako konačnih 4-1 za domaćina izgleda rutinski i uvjerljivo, odnos snaga na terenu i nije bio baš takav. Bila je to prilično izjednačena utakmica, pogotovo u prvom poluvremenu. Utakmicu smo započeli izuzetno motivirani i koncentrirani, obrambeno disciplinirani te u takvoj igri domaćinima nismo dozvolili previše toga pred našim golom. Iako, od prve je minute uočen izuzetno kvalitetan domaći napadač, koji je svojim kretnjama, konstitucijom i kvalitetnom igrom konstantno pravio probleme našoj kompletnoj obrani. Čvrsta i organizirana obrana te dobri izlasci u polukontre obilježili su našu igru, a rezultat toga je i "bijeg" Karla Bedića za 0-1. No ipak, već prije spomenuti napadač, izuzetno brz bježi dva puta, u zadnjoj minuti prvog i prvoj minuti drugog dijela i rezultat je 2-1. Nakon toga se malo više otvaramo u igri i to koriste domaći za kontru i 3-1. Ne predajemo se i pokušavamo u nekoliko navrata smanjiti rezultat(Otovčević je pogodio prečku), no ne ide nam. Naprotiv, u zadnjem napadu domaća ekipa iz kaznenog udaraca zabija za konačnih 4-1. Pretrpjeli smo previsok poraz, nakon vrlo dobre i ravnopravne igre, individualne pogreške su presudile no to je nogomet i to su djeca. Nadajmo se uspješnijim sljedećim utakmicama.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Teo Dominić, Lucian Cvrtnjak, Marin Plaftak.