NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
10. travnja 2021., 11:00
NK PODRAVINA Ludbreg
4 - 0

Pioniri U15 ove subote gostovali su kod vodeće ekipe lige Podravine u Ludbregu. Utakmicu smo otvorili jako dobro, hrabro i agresivno. Iako smo igrali protiv vjetra , prvi smo stvorili 100% priliku za gol i to u 8 min. kada Juras N. izlazi sam na  golmana ali se u ključnom trenutku spetlja i prilika je propala. Domaćin prvi puta vrši kontru na našu polovicu u 11 min. gdje prodire preko boka , ubacuje loptu na drugu stativu , gdje mi slabo reagiramo i primamo gol za 1-0. U prvom poluvremenu igrali smo kvalitetno i stvorili smo još jednu priliku za poravnanje ali nas gol neće. I u drugom poluvremenu igramo dobro , igra je ravnopravna ,ali mi opet imamo prvi veliku šansu za postizanje gola, ovaj puta sam pred golmanom izlazi Cirkvenčić F. u 39 min. ali nikako da lopta završi u golu. Ovi promašaji su bili kažnjeni od domaće ekipe koja u svojim kontrama postiže na isti način kao i prvi gol za 2-0 u 41 min.  Potom slijede još dva velika promašaja naše ekipe. Kazna domaćina slijedi u 52. min. kada slabo odigravamo loptu u obrani i to je 3-0. I u 56 min. loša procjena kod ubačaja sa strane i to je konačnih 4-0.  Naša ekipa u prva dva kola nastavka prvenstva ostavlja odličan dojam i sama igra na terenu je dobra. Stvorilo se niz odličnih prilika za postizanje golova, ali gol protivnika nam je naprosto začaran. Upornošću, trudom i zalaganjem ova ekipa do sada je pokazala da se i sa takvim "nedaćama" zna nositi, pa se nadamo brzom povratku realizaciji stvorenih prilika.
Trener: Stjepan  Makar