NK VARTEKS Varaždin
0 - 6
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U 14 kolu prvenstva naša ekipa gostovala je kod Varteksa i ubilježila visoku pobjedu od 0 - 6. Od samog početka susreta nametnuli smo kvalitetnu i napadačku igru u kojoj se stvorilo puno prilika za postizanje pogodaka. Kako se naša ekipa ovog proljeća muči sa realizacijom , tako je bilo i na ovom susretu .  Do prvog gola čekali smo do 30. min. igre kada povratnik u momčad Antonović A. konačno postiže gol nakon asistencije Horvat P. za  0 - 1. Da bi mirnije naša ekipa ušla u igru u drugo poluvrijeme pobrinuo se Jančec N. golom u 35 min. nakon asistencije Antonović A. tako da smo nagradili našu igru golovima u samoj završnici prvog poluvremena. Na poluvremenu napravili smo tri izmjene i malo zarotirali ekipu u samoj igri. U drugom poluvremenu igra se odvijala kao i u prvom samo u jednom pravcu a to je prema domaćem golu. Na treći gol čekamo do 42. min. kada Juras N. proigrava do Toplek M. koji postiže gol za 0 - 3.  Već u 46. min. opet Toplek M. postiže gol za 0 - 4 a dodavač je ovog puta  Cirkvenčić F.  Slijedi 15 min. naše igre gdje se vračamo na staro a to su nemogući promašaji na prazan gol . Ipak u posljednjih 10 min. postižemo još dva gola. Najprije u 62. min. za 0 - 5 gol postiže Juras N. nakon pas igre Žinić D. U posljednjoj min. igre Juras N. postiže svoj drugi gol za konačnih visokih 0 - 6 a asistent je Jančec G. Na ovu utakmicu došli su konačno svi igraći , tako da se mogla isprobati igra i pozicija igrača na nekim drugim mjestima . Za prikazanu igru treba čestitati igračima , ali još uvijek ostaje žal za velikim promašajima jer rezultat je morao biti dvoznamenkasti.
Trener: Stjepan Makar