15. svibnja 2021., 10:00
NK MLADOST KOMET
8 - 1
POČETNICI U8

Ove subote igrali smo u gostima u Prelogu protiv NK Mladost Komet Prelog. U početnih 10 minuta, nijedna ekipa se nije isticala, a domaća ekipa došla je do pogotka nakon jedne velike greške naše obrane. Nakon tog trenutka, razina naše igre uvelike je pala i domaća ekipa je do poluvremena postigla još dva pogotka i na odmor otišla rezultatom 3-0. Još jednu svijetlu točku imali smo na početku drugog poluvremena kad je Dorian Tizaj uspio zabiti za smanjenje rezultata na 3-1. Nakon toga imali smo još nekoliko prilika, ali nismo uspjeli postići pogodak. Domaća ekipa se opet „probudila“ te je do kraja utakmice uspjela postići još pet pogotka i u konačnici pobijediti 8-1. Čestitke svim igračima na borbenosti i zalaganju.

Trener: Petar Božek