18. rujna 2021., 12:00
NŠ PRELOG
4 - 1
POČETNICI U8

Naši igrači izgubili su utakmicu od vršnjaka iz Preloga koji su u samom početku utakmice napravili rezultatsku prednost golovima , preciznim udarcima sa vanjskih pozicija. Već nakon 10. minute igre NŠ  Prelog vode 2 : 0 udarcima iz daljine, no naši igrači se ne predaju . Igra se vrlo čvrsto s obje strane, sa puno duela i prekida. Na samom kraju prvog poluvremena nogometaši NŠ Prelog postižu još jedan zgoditak za vodstvo 3 :0. U drugom poluvremenu naši igrači preuzimaju  inicijativu, smanjujemo rezultat lijepim pogotkom Doriana Tizaj iz slobodnog udarca na 1:3. Bilo je još nekoliko prilika s obje strane tada sudac sudi nepravedan kazneni udarac za igrače NŠ Prelog te utakmica završava pobjedom NŠ Prelog 4:1.