1 - 4
NA MEĐIMURJE Čakovec
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U 3.  kolu  ugostili smo ekipu Međimurja te smo  poraženi  4-1( 2-0). Niti ovaj put nismo bili koncentrirani u obrani. Nismo otklonili  individualne greške. Sam početak utakmice bio je dosta ravnopravan. Imali smo u prvome poluvremenu nekoliko prilika za pogodak, međutim gosti su ti koji su poveli. Do kraja prvog poluvremena gubimo 2-0.Treći pogodak dobivamo opet iz greške. U drugome dijelu smo se malo probudili te uspjeli smanjiti rezultat preko Lucijana. Marin i Karlo odigrali su slobodan udarac, a Lucian poravnava loptu u gol. Nismo stigli niti proslaviti pogodak, a već u idućoj minuti dobivamo 4 zgoditak  Dojma sam da  ekipa mora pokazati više želje i ozbiljniji pristup, ali i također da smo bili kompletniji mogli smo pružiti bolji otpor. Ne preostaje ništa drugo nego čestitati Međimurju na zasluženoj pobjedi, danas su  bili bolja momčad.

Nedostaju:  Jakov Držanić, Lovrenčić Andrija, Deni Brodarić, Matija Kocijan,

Trener: Petar Ružić