NK TRNAVA Goričan
0 - 4
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U16

U četvrtom kolu prvenstva Pioniri U16 u gostima savladali domaću Trnavu sa 0 - 4. Iako su ekipe bile fizički podjednake naša ekipa je bila tehnički kvalitetnija te smo od početka susreta nametnuli svoju prepoznatljivu igru , a to je igra po podlozi. Tako smo u prvih 20 min. igre stvorili i promašili tri velike prilike koje su završile preko gola, Domaćin ima jedan opasan udarac kojeg dobro brani naš golman. Naša kvalitetnija igra donosi nam naše vodstvo od 0 - 1 u 22. min. kada nakon prekršaja nad Taradi M. , slobodan udarac izvodi Žinić De. koji postiže gol. Do poluvremena propuštamo još tri velike prilike tako da na odmor odlazimo sa minimalnim vodstvom. Sam početak drugog poluvremena donosi nam dva brza pogotka i to u 37.min. Cirkvenčić F. ubacuje a Kerovec D. postiže gol za 0 - 2. Već u slijedećoj 38.min. sada Mesarić S. proigrava do Cirkvenčić F. i to je 0 - 3. Nakon visokog vodstva igramo opuštenije i stvaramo prilike ali ih i redom promašujemo . Domaćin igra na kontru ali bio je bezopasan. Da ne bi utakmica završila ovim našim vodstvom u 58.min. pobrinuo se novim golom Cirkvenčić F. koji je bio oboren na 16 m. i sam izveo slobodan udarac i to precizno za 0 - 4 , do kraja susreta mogli smo postići barem po koji gol jer prilika je bilo. Treba napomenuti da je domaćin u prvom poluvremenu igrao jako čvrsto sa dosta oštrih startova ( 6 igrača igralo za juniore ) ,  da bi nakon našeg vodstva od 0 - 3 totalno pali tako smo mi kvalitetno završili ovu zahtjevnu utakmicu , gdje trebamo čestitati svim igračima na ovom rezultatu i velikom bodrenju roditelja.
Nedostajali : Toplek M. povreda ,- Horvat P. povreda , - Žinić Da. kir. zahvat , - Marušić M. bolestan
Trener: Stjepan Makar