1 - 3
NK NOVI MAROF
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U današnju utakmicu ušli smo s entuzijazmom dobrog rezultata koji smo ostvarili u četvrtak,a također i s činjenicom da smo ekipu Novog Marofa pobijedili na jesen na njihovome terenu. Sam početak utakmice dosta ravnopravan , ujednačena igra obiju ekipa. U 10. minuti smo poveli zgoditkom Marina. Na desnoj strani se Lucijan lijepo oslobodio svog igrača i iskosa pucao prema vratima. Gostujući golman brani i lopta se odbija do Svena koji ne uspijeva iz blizine postići zgoditak, no gostujuća momčad slabo izbija loptu koja dolazi do Marina te on postiže zgoditak za 1-0. Imaju i gosti svoje šanse , no sve odlično Teo brani na golu. Koncentracija je popustila u zadnjoj minuti prvog poluvremena gdje ne reagiramo dobro u obrani, te gosti izjednačuju rezultat. U drugo poluvrijeme smo ušli s istim rasporedom igrača kao i na početku utakmice, ali smo poluvrijeme započeli na način na koji smo završili prvo. Gostujući igrač ostaje sam pred našim golmanom, te tek iz trećeg udarca postiže zgoditak. Upravo na to smo upozorili igrače na poluvremenu , da moraju dobro čuvati igrače protivničke momčadi, no i unatoč upozorenju, nismo reagirali kako smo se dogovorili. I tada se dešava već viđena situacija naše ekipe. Kad gubimo potpuno pada moral i ambicije da se možemo vratiti u utakmicu. Kao da igrači izgube volju za daljnjom igrom. Takvim pristupom primamo i treći zgoditak. Gotovo na identičan način kao i prethodni. U igri se mogu izdvojiti 3-4 igrača koja se bore do kraja a ostali igraju kao da je utakmice izgubljena. Unatoč tome pokušavamo postići zgoditak. Karlo puca jedan slobodni udarac koji završava na vratnici. Sven i Deni imaju šanse za postići zgoditak no gostujući golman odlično brani. Pred sam kraj utakmice i gosti pogađaju dvije vratnice te utakmica završava 3-1 za ekipu Novog Marofa. U ovoj utakmici problem nije bio trkački dio igre, a niti taktika. Igrači kao da se boje zaustaviti loptu, kao da se boje dodati loptu da netko ne pogriješi. Previše izbivanja i ispucavanja lopte. Moramo poraditi na psihi igrača da steknu samopouzdanje, da skupe hrabrost i sve će biti u redu.

Nedostaju: Mihinjač Lukas ,Baranašić Šimun, ,Jakov Držanić,Matija Kocijan,Žvorc Samuel

Trener: Ružić Petar