7. svibnja 2022., 11:00
NK PODRAVINA Ludbreg
1 - 1

U 19 kolu prvenstva Pioniri U15 odigrali su derbi utakmicu ovoga kola a najvjerojatnije prvenstva  jer su se sastale naša ekipa prvoplasirana i domaćin Podravina kao drugoplasirana ekipa. Od samog početka susreta nametnuli smo našu ofanzivnu igru preko krila koja je bila dobra iz koje smo u 11.min. nakon bočnog ubačaja Toplek S.došli do prilike za  Oršuš D. koji pogađa stativu. Slijedi prvi opasan prelazak domaćina na našu polovicu i u 14.min. nakon bočnog ubačaja postižu gol za 1-0 . Do poluvremena u tvrdoj utakmici koja je značila puno za obije ekipe naša ekipa imala je dobru priliku za poravnanje rezultata u 22.min. kada Oršuš D. upućuje udarac ali u golmana. U prvom djelu naša ekipa odigrala je dobro u prvih 15.min. igre gdje smo spustili loptu na podlogu. Nakon primljenog gola prihvatili smo igru domaćina sa puno napucavanja lopte koja nam nije donijela ništa. Kada smo od samog početka drugog poluvremena počeli igrati svoju igru pa sve do kraja susreta kontrola igre je na našoj strani pa se tako i bilježe dobre prilike počevši od 42.min. i udarac pokraj gola Taradi M. U 45.min. udarac Žinić De. u golmana , već u slijedećoj 46.min. udarac Taradi M. ali golman brani. Slijedi udarac u 57.min. Žinić De. pokraj gola. I napokon inicijativa prema domaćem golu tokom cijelog drugog poluvremena nagrađena je u 64.min. kada je prekršaj načinjen nad Horvat P. cc 25 m od gola domaćina. Slobodan udarac izvodi Žinić De. koji postiže prekrasan euro gol za poravnanje rezultata na potpuno zasluženih 1-1. Na kraju utakmice naša ekipa potpuno zasluženo izlazi neporažena i korak je tri kola do kraja prvenstva  osvajanju prvoga mjesta . Ovom prilikom treba čestitati svi igračima na igri, a posebno na fer i korektnom  bodrenju te navijanju njihovim roditeljima koji su svi zaslužni da se ovaj niz nastavlja prema krajnjem cilju a to je prvo mjesto.