7. svibnja 2022., 10:00
NK PODRAVINA Ludbreg
3 - 1
LIMAČI U11

Na gostovanju u Ludbregu kod ekipe Podravine ekipa U11 doživjela je novi poraz. Iako brojčano oslabljeni, veći dio utakmice pružali smo dobru igru. Sam početak utakmice ja taj koji nas je danas stajao pobjede. Domaćin je poveo već u prvoj minuti nakon naše slabe reakcije u obrani. Nakon što smo primili zgoditak  uspjeli smo se konsolidirati, ali već u 12 minuti je 2-0 za domaću momčad. Nakon toga ekipa Podravine staje, te smo mi ti koji imaju izglednije prigode za zgoditak. Prvo dobru prigodu promašuje Sven u situaciji 1 na 1 s golmanom( puca mu točno u ruke), da bi u 20 minuti svoj prvi zgoditak za našu momčad postigao Samuel Žvorc. Odličan udarac s kojih 20 metara pod vratnicu gola. Imali smo još nekoliko izglednih prigoda no u prvome poluvremenu smo u rezultatskom minusu. Na poluvremenu dogovor da radimo pritisak na svaku loptu, da pokušamo stići rezultat. Ekipa igra više na polovici domaćina, no sve su to domaći igraći dobro kontrolirali. Prijetili smo dobro iz ubačaja iz kornera, no niti Marin a niti Karlo ne uspijevaju zatresti mrežu. Pokušao je Lucian s daljine no neprecizno. Iskušao je i Ante svoj udarac, ali golman to sve brani. Domaća momčad također ima svoje prigode no Teo  sve to zaustavlja. Na samome kraju utakmice kad smo već mislili da će ostati rezultat 2-1, domaća momčad je dobro istrčala zadnju kontru te iz trećeg udarca ( prva dva Teo odlični brani) postigla zgoditak za konačnih 3-1. Danas smo definitivno zavrijedili bolji rezultat, no ekipa Podravine je bila uspješnija, te im čestitamo na pobjedi.

Nedostaju:  Mihinjač Lukas ,Baranašić Šimun, ,Jakov Držanić, Matija Kocijan, Lovrenčić Andrija, Ivan Fran Botić,

Trener: Ružić Petar