3 - 0
NŠ DINAMO/ZELENKO
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U ovom kolu Pioniri U16 odigrali su derbi utakmicu kola sa ekipom NŠ Dinamo-Zelenko i ostvarili devetnaestu pobjedu u nizu. Sam početak susreta gosti bolje otvaraju utakmicu i igraju nešto kvalitetnije prvih 15 min. igre ali bez nekih opasnosti po naš gol . Naša ekipa se postepeno budi , igra sadržajnije , imamo par dobrih prilika za postizanje gola , od kojih Cirkvenčić F. u tri  navrata previše komplicira , Mesarić S. slabo reagira na odbijenu loptu , Horvat P. pogađa stativu i udarac Taradi M. golman brani , tako na poluvrijeme odlazimo sa 0-0. U drugom poluvremenu stavljamo igru u veću brzinu. Igra se preselila pretežito na polovici gostiju , sve smo više opasniji pred golom protivnika. Nižemo napad za napadom pa se iz toga stvorila prilika za gol u 37.min. ali udarac Horvat P. ide pokraj gola. Još više pritišćemo igrom prema golu gostiju gdje konačno dolazimo do gola za 1-0  u 49.min. gdje Mesarić S. odigrava do Horvat P. koji postiže gol. Slijede velike prilike u 52.min. Horvat P. puca preko gola , u 54.min. Žinić De. iz slobodnog udarca pogađa prečku, Horvat P. ima zicer u 57.min. ali udarac završava preko gola, slijedi zicer Taradi M. u 64.min. lopta ide pokraj gola. I konačno u 68.min. postižemo gol za 2-0  pogodak postiže Cirkvenčić F. na asi. Horvat P.  Da bi već u slijedećoj 69.min. postigli gol nakon izvedenog slobodnog udarca Žinić De. golman odbija a Taradi M. postiže gol za 3-0. Gosti se u drugom poluvremenu naprosto brane uz pokoji izlazak u kontrama prema našem golu koje sa lakoćom naša obrana rješava. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe koja je tokom ovog prvenstva dominantna sa velikom bodovnom prednošću ispred pratioca. Sve čestitke svim igračima na dobrim igrama te navijačima (roditelji) na odličnoj podršci i bodrenju.
Nedostajao : Oršuš D. - povreda