15. svibnja 2022., 11:15
NK ŠENKOVEC
0 - 5
PIONIRI U16

Pioniri U16 u dvadesetom nastupu ostvarili i dvadesetu pobjedu. U gostima stradala je ekipa Šenkovca  rezultatom od 0-5. Od samog početka susreta pa do kraja susreta igra se odvijala samo na polovici domače ekipe . Naša ekipa igrala je raznovrsno sa puno lijepih proigravanja nakon zaključno sa puno udaraca prema domaćem golu. Udarci su završavali pokraj gola, preko gola ili pogađamo loptom golmana. Ipak u prvom poluvremenu postižemo dva pogotka i to u 7. min. Cirkvenčić F. na asi. Taradi M. za 0-1.  Na sljedeći gol čekamo do 27.min. kada Cirkvenčić F. na asi. Taradi M. postiže gol za 0-2. Na početku drugog poluvremena radimo svih pet izmjena. U ekipi ostaju samo Taradi M. i Cirkvenčić F. a ostali su svi 2007.i 2008 đ.godište koje je također dominiralo igrom na jedan gol. Stvarale su se prilike , upućivali udarci na gol  koji su završavali pokraj gola , preko gola , na stativi i na prečki ili u golmana . Ipak postigli smo još u tom djelu igre tri pogotka  i to u 40.min. opet Cirkvenčić F. na asi . Taradi M. za 0-3 , već u 42.min. za 0-4 gol postiže Cirkvenčić F. na asi. Taradi M. i u 47.min. gol za 0-5 postiže svoj peti gol Cirkvenčić F. na asi. Oršuš D. Na kraju treba pohvaliti sve igrače koji su ovu utakmicu odradili po vrućini jako kvalitetno. Postigli smo pet pogodaka, stvorili još dvadesetak dobrih prilika .Čestitke i navijačima, roditeljima djece na navijanju po ovom vrućem vremenu.