VRLO DOBRI REZULTATI NAŠIH EKIPA

Ove nedjelje odigrane su pripremne utakmice u Svetom Martinu na Muri....

POČETNICI U8

NK POLET - NŠO MALA SUBOTICA 2-3 (1-0)

U nedjelju, 26.7.2020., naši početnici bili su gosti u Svetom Martinu na Muri gdje su odigrali utakmicu s istoimenim domaćinom. Iako se utakmica odigrala u 9 sati ujutro, obilježilo ju je sparno i vruće vrijeme. To, i rano vrijeme odigravanja, su valjda bili razlozi što su naši najmlađi  malo '''spavali'' prvo poluvrijeme. Naime, domaćin je zasluženo na poluvremenu vodio 1 – 0. Istini na volju, u par navrata nas je naš Duje Domjanić na golu spašavao da ne primimo još koji gol. No, nakon konzultacija na poluvremenu, te nakon što su došli na ''radnu temperaturu'', naši dečki su pokazali zašto smo ih cijelo ovo vrijeme hvalili. Ubrzo nakon što je započelo drugo poluvrijeme, preokrenuli smo rezultat na 1 – 2 prekrasnim pogocima Iana Hermana i Denija Brodarića. Većinu vremena drugog poluvremena proveli smo na domaćoj strani igrališta, no domaćin je ipak uspio izjednačiti iz slobodnog udarca. Taj slobodan udarac je bio jedini udarac domaćina vrijedan spomena na gol drugo poluvrijeme. Naši početnici se nisu predavali, te su zbog toga bili nagrađeni. Naime, poveli smo 2-3 pogotkom Doriana Tizaja. Do kraja susreta imali smo još par odličnih prilika za pogodak, no rezultat se nije mijenjao. Čestitke našim mladim nogometašima, te pohvale roditeljima na super bodrenju!

Nastupili su: Duje Domjanić, Ivano Horvat, Deni Brodarić, Andrija Lovrenčić, Ian Herman, Karlo Piknjač, Dorian Tizaj, Borna Domjanić, Karlo Gavez

Trener: Marko Ružić

LIMAČI U11

NK POLET - NŠO MALA SUBOTICA 3-4 (2-1)

U vrlo zanimljivom susretu, vrlo kvalitetnom s obje strane, naša je ekipa Limača(U11) stigla do lijepe pobjede. Kad pogledamo i analiziramo cijelu utakmicu, domaćinima je pripalo prvo poluvrijeme, i igrom i rezultatom, a nama drugo. Visoki pritisak i neforsirane pogreške u našoj igri dovele su do toga da domaći povedu s 1-0 i 2-1. Na 1-1 je izjednačio lijepim pogotkom Sebastian Vidović, nakon dobrog solo-prodora. Drugi dio utakmice u potpunosti je pripao našoj momčadi, iako domaći euro golom njihovog kapetana dolaze na 3-1. Naša je momčad tijekom cijelog susreta težila lijepoj igri, smislenoj kombinatorici "od noge do noge". Takav stil igre i činjenica da ni nakon 3-1 za domaće nismo odustali, urodili su plodom te drugi dio uraganskim preokretom pretvaramo u pobjedu. Vito Horvat s dva gola izjednačava na 3-3, a pobjedu nam, nakon ubačaja iz kuta, donosi Otto Bernat Otovčević za pobjedu od 3-4. Imali smo još nekoliko prilika za povećanje vodstva, no i ovako možemo i moramo biti zadovoljni. Zadovoljstvo pristupom, igrom, ali i rezultatom.
Igrali su:Abel Taradi, Otto Bernat Otovčević, Roko Plantak, Kevin Vurušić, Lucian Cvrtnjak, Sebastian Vidović, Vito Horvat, Gabrijel Sovar, Sven Križan(još su igrali:Teo Dominić, Noa Gregorinčić).
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Marin Plaftak, Karlo Bedić, Fran Kočiš.
MLAĐI PIONIRI U13
NK POLET - NŠO MALA SUBOTICA 5-3 (2-1)
U dosta okrnjenom sastavu naši su Mlađi pioniri krenuli na odigravanje prijateljske utakmice u Sveti Martin na Muri. S druge strane stajao je vrlo dobar protivnik, ekipa koja se natječe u 1.HNL mlađih kategorija. Favorizirani domaćini, na našu su žalost, opravdali tu svoju nadređenu ulogu i više nego zasluženo su slavili s 5-3. Iako desetkovani, naši su igrači pružili dobar otpor, na momente su bili i ravnopravni a pitanje je kako bi utakmica završila da smo bili prisebniji i kod 2-1 za domaćina ili kod 3-2 za domaćina i izjednačili rezultat. K tome moramo dodati da su tri od pet golova domaći postigli nakon izravnih pogrešaka naše uže obrane na čelu s golmanom. Bilo kako bilo, prikazali smo da možemo i znamo i da, kad budemo kompletni i kad smanjimo broj neforsiranih pogrešaka u igri, možemo i sigurno budemo jako ozbiljan protivnik svakoj momčadi. Dvostruki je strijelac za našu momčad bio kapetan David Žinić, jedan je postigao Jakov Zadravec.

Igrali su:Mateo Rebernik, Martin Piknjač, Noa Žvorc, Fran Horvat, David Žinić, Pavlo Gazdek, David Horvat, Noa Nađ, Jakov Zadravec, Marko Tomašek, Maksim Juras(još su igrali:Leon Janković, Dario Lončarić).
Trener:Tomislav Podgorelec(zamjena za trenera Edija Lackovića)
Nedostajali:Vinko Cirkvenčić, Vito Kocijan, Mihael Marušić, Sven Mesarić, Abel Baranašić, Vanja Kočiš, Domagoj Debelec, Ivano Barić, David Bedić).
PIONIRI U15
NK POLET - NŠO MALA SUBOTICA 0-4 (0-1)
Ove nedjelje Pioniri U15  odigrali su pripremnu utakmicu sa vršnjacima NŠ Sv.Martin u gostima , koji igraju ligu više od nas .Utakmicu smo odigrali u nepotpunoj postavi u nedostatku 5 igrača , tako smo popunili ekipu sa 3 igrača kategorije U13. Nakon početnih 10 min. ravnopravne igre slijedila je dominacija igre naše ekipe na terenu .Stvorili smo dobre prilike za gol , imali udarce u okvir gola ali gol postižemo u 30 min. igre kada Žinić Denis proigrava do brzog Kerovec D. koji odličnim udarcem iz kosa postiže gol za zasluženo naše vodstvo od 0-1. U drugom poluvremenu još više smo se opustili i igrali sve kvalitetnije i u tom dijelu postigli smo još 3 gola i u 3 navrata smo pogodili okvir gola. Golove smo postigli za 0-2 u 41 min. kada Jančec N. postiže gol na asistenciju Taradi M. . U 50 min. gol postiže Taradi M. nakon asistencije Cirkvenčić F. za 0-3. I u 52 min. svoj 2 gol postiže Kerovec D. na asistenciju Bartolić M. za 0-4 što je bio i konačan rezultat iako je mogao biti izražen većom pobjedom.Sve čestitke našim igračima na prikazanoj igri i zasluženoj pobjedi.
Igrali su: Horvat T. 70 min. - Žinić David 70 min. - Toplek M. 70 min. - Žinić Denis 70 min. - Vrbanec K. 70 min. - Horvat P. 70 min. - Cirkvenčić F. 70 min. - Jančec N. 70 min. -Taradi M. 62 min. - Bartolić M. 53 min. - Kerovec D. 59 min. ( Žvorc N. 17 min. - Tomašek M. 19 min. )
Nedostajali: Juras L. more - Toplek S. - Ružić J. - Drvenkar N. i Hertl N.
Strijelci: 0-1   30 min. Kerovec D. - asi. Žinić Denis
             0-2   41 min. Jančec N. - asi. Taradi M.
             0-3   50 min. Taradi M. - asi. Cirkvenčić F.
             0-4   52 min. Kerovec D. - asi. Bartolić M.