Sastav: Martan J. - Zadravec F. - Blažona M. - Majnić L. - Švenda A. ( 53 min Barbulović E. ) - Lajtman Đ. - Goričanec D. - Fleten S.F. - Horvat D. ( 66 min Marčec M. ) - Lončarić A. - Križaić P.

Strijelci:   1  -  0    7 min  -  Lončarić A. - asistencija Lajtman Đ.

2  -  0   54 min -  Križaić P.    - asistencija Lajtman Đ.

3  -  0   60 min -  Horvat D.    -  asistencija Fleten S.F.

4  -  0   83 min -  Fleten S.F. -  asistencija Goričanec D.

5  -  0   84 min -  Lajtman Đ. -  asistencija  Fleten S.F.

Uvjerljiva pobjeda JUNIORA . Samo otvaranje utakmice agresivno na loptu i plod toga je brzi pogodak koji je donio mirnoću u igri. Stvorilo se dosta prilika za postizanje golova ali ih ne realiziramo,tako da prvo poluvrijeme imamo minimalno vodstvo od  1 - 0. U drugom poluvremenu nastavljamo dobrom igrom,gdje stvaramo prilike za gol od kojih realiziramo u četiri navrata a moglo je biti puno više.Uz zalaganje svih igrača došlo je do dobre igre,Stvoreno je puno prilika,postignuto je pet pogodaka za zasluženu i uvjerljivu pobjedu.