Povijest rezultata

Sezona 2021./2022.

Predpočetnici - U7

Susreti i rezultati

29 kol, 11:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 1
05 ruj, 11:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 10
12 ruj, 10:00 N Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 14 - 1
19 ruj, 11:00 N NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 3
26 ruj, 09:00 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 5
03 lis, 11:00 H Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 14 - 0
17 lis, 11:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 6
24 lis, 11:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 8 - 0
31 lis, 11:00 H Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 0
07 stu, 10:00 N NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 1
20 ožu, 11:00 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 1
27 ožu, 10:00 H Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 7 - 2
18 tra, 10:00 N Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 0
24 tra, 10:00 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 3
08 svi, 11:00 N NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 7 - 1
15 svi, 11:00 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 3
22 svi, 10:00 N NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 7 - 1
29 svi, 10:00 N Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 1

Početnici - U8

Susreti i rezultati

28 kol, 12:00 H Placeholder NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 8 - 0
04 ruj, 11:00 N Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 7
11 ruj, 10:00 N NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 2
18 ruj, 12:00 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 1
02 lis, 11:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 1
09 lis, 11:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 9 - 4
10 lis, 15:00 N Placeholder NK TRNAVA Goričan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 5
16 lis, 10:00 N Placeholder NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 11
23 lis, 12:00 N Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 2
19 ožu, 12:00 N Placeholder NK TRNAVA Goričan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 6
26 ožu, 10:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 5
02 tra, 10:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 4
08 tra, 19:30 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 5
10 tra, 11:00 N NK SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 3
16 tra, 10:00 N Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 5
23 tra, 11:00 N NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 3
30 tra, 12:00 H NŠ SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 7
07 svi, 11:00 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 7 - 1
14 svi, 11:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 3
21 svi, 12:00 N NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 6
28 svi, 10:00 N Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 2

Limači - U11 

Susreti i rezultati

04 ruj, 10:00 H NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 1
11 ruj, 10:00 N NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 1
18 ruj, 10:00 H Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 4
25 ruj, 10:00 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 8 - 0
02 lis, 10:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 1
09 lis, 10:00 N Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 3
23 lis, 10:00 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 2
30 lis, 10:00 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 1
06 stu, 10:00 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 1
13 stu, 10:00 N NK VARAŽDIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 1
19 ožu, 10:00 N NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 2
26 ožu, 10:00 H NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 4
02 tra, 09:30 N Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 10 - 0
09 tra, 10:00 H Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 6
16 tra, 10:00 N Placeholder NK POLET SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 3
23 tra, 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 3
07 svi, 10:00 N Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 1
21 svi, 12:15 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 2
28 svi, 10:00 H NK VARAŽDIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 7
04 lip, 10:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 4

Mlađi pioniri - U13 

Susreti i rezultati

04 ruj, 11:15 H NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 7
11 ruj, 10:00 N NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 2
15 ruj, 18:00 N Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU PRIPREMNA UTAKMICA 6 - 1
18 ruj, 11:15 H Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 2
25 ruj, 10:00 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 0
02 lis, 11:15 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 2
09 lis, 11:00 N Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 0
30 lis, 11:00 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 3
06 stu, 11:15 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 1
02 pro, 17:00 N NK VARAŽDIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 8 - 0
04 pro, 10:00 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 1
19 ožu, 10:00 N NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 2
26 ožu, 11:15 H NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 2
09 tra, 11:15 H Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 7 - 0
16 tra, 10:00 N Placeholder NK POLET SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 1
23 tra, 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 2
07 svi, 10:00 N Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 4
21 svi, 11:15 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 9
28 svi, 11:15 H NK VARAŽDIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 11
02 lip, 19:45 N Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 2
04 lip, 11:15 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 1

Pioniri U15

Susreti i rezultati

04 ruj, 11:00 H NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 9 - 0
11 ruj, 11:15 N NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 7
25 ruj, 11:15 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 4
02 lis, 11:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 3
23 lis, 11:00 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 0
30 lis, 11:00 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 2
06 stu, 10:30 H Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 0
27 stu, 10:30 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 0
19 ožu, 11:00 N NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 3
26 ožu, 11:00 H NK RUDAR Mursko Središće NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 0
09 tra, 11:00 H Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 1
16 tra, 11:00 N Placeholder NK POLET SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 0
23 tra, 11:00 N Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 6
07 svi, 11:00 N Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 1
21 svi, 10:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 6
04 lip, 11:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 3

Pioniri U16

Susreti i rezultati

29 kol, 11:15 H Placeholder NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 8 - 1
05 ruj, 11:15 N Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 2
12 ruj, 11:15 H Placeholder NŠ PETICA NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 7 - 1
19 ruj, 11:15 N Placeholder NK TRNAVA Goričan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 4
26 ruj, 10:30 H Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 13 - 1
03 lis, 10:30 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 3
17 lis, 10:30 H NK NAPRIJED Cirkovljan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 1
24 lis, 10:30 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 3
07 stu, 11:15 N Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 4
14 stu, 10:00 H Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 14 - 0
05 pro, 10:00 N Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 4
13 ožu, 10:30 N Placeholder NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 10
20 ožu, 10:30 H Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 2
27 ožu, 11:15 N Placeholder NŠ PETICA NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 1 - 7
03 tra, 10:30 H Placeholder NK TRNAVA Goričan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 0
10 tra, 11:15 N Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 9
18 tra, 11:15 H Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 5 - 1
01 svi, 10:30 N NK NAPRIJED Cirkovljan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 2
08 svi, 10:00 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 0
15 svi, 11:15 N Placeholder NK ŠENKOVEC NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 5
22 svi, 10:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 9 - 1
29 svi, 11:15 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 12
30 svi, 10:30 H Placeholder NK ŠENKOVEC NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 17 - 0
05 lip, 10:30 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 8 - 0

Juniori U19

Susreti i rezultati

27 kol, 19:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 3
02 ruj, 18:00 N Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 8 - 0
10 ruj, 19:30 H Placeholder NŠ PETICA NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 1
18 ruj, 16:00 N Placeholder NK TRNAVA Goričan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 1
01 lis, 20:00 H NK NAPRIJED Cirkovljan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 3
07 lis, 20:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 1
15 lis, 20:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 2
02 stu, 18:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 4 - 5
04 stu, 20:00 N Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 0
25 ožu, 20:00 H Placeholder NŠ PRELOG NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 0 - 0
31 ožu, 20:00 N Placeholder NŠ PETICA NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 3
07 tra, 20:00 H Placeholder NK TRNAVA Goričan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 6 - 0
21 tra, 17:00 N NK NAPRIJED Cirkovljan NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 3 - 2
28 tra, 20:00 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 1
05 svi, 20:00 N Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 2
03 lip, 20:00 H Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2021/2022 2 - 2

 


Sezona 2020./2021.

Početnici - U8

Susreti i rezultati

22 kol, 10:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 8
29 kol, 10:00 H Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 5
05 ruj, 10:00 N Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 8
12 ruj, 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 10 - 0
19 ruj, 10:00 N Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 5 - 8
26 ruj, 10:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 4 - 1
03 lis, 10:00 H NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 5 - 7
17 lis, 10:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 8 - 1
27 ožu, 10:00 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 16 - 1
03 tra, 10:00 N Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 4
10 tra, 10:00 H Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 8 - 3
24 tra, 11:00 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 4 - 1
01 svi, 10:00 N Placeholder NK POLET SVETI MARTIN NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 6 - 3
15 svi, 10:00 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 8 - 1
02 lip, 18:00 H Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 6 - 2
09 lip, 18:00 N Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 8 - 0
12 lip, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 9
16 lip, 18:00 H Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 5

Limači - U11 

Susreti i rezultati

06 ruj, 10:00 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 5
12 ruj, 10:00 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 6 - 3
20 ruj, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 3
04 lis, 10:00 N NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 0
10 lis, 10:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 5 - 2
18 lis, 10:00 H NK VARAŽDIN LIMAČI U11 1 - 3
10 tra, 10:00 N Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 4 - 1
18 tra, 10:00 H NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 7
22 tra, 18:00 N NK SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 1
02 svi, 10:00 H NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 3
08 svi, 10:00 N NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 3
16 svi, 10:00 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 0
22 svi, 10:00 N NK VARAŽDIN NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 8 - 2
30 svi, 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 2
12 lip, 09:00 N Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 1
17 lip, 19:00 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 4

Mlađi pioniri - U13 

Susreti i rezultati

06 ruj, 11:15 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 5 - 1
12 ruj, 10:00 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 6
20 ruj, 11:15 H NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 7
27 ruj, 10:00 N Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 4 - 1
04 lis, 11:15 H NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 5
11 lis, 10:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 3
18 lis, 11:15 H NK VARAŽDIN NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 13
27 ožu, 10:00 N Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 2
10 tra, 10:00 N Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 1
18 tra, 11:15 H NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 6 - 0
22 tra, 17:00 N NK SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 8 - 0
02 svi, 11:15 H NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 2
08 svi, 11:15 N NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 3
16 svi, 11:15 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 1
22 svi, 10:00 N NK VARAŽDIN NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 7 - 1
30 svi, 11:15 H Placeholder NK NOVI MAROF MLAĐI PIONIRI U13 2 - 3

Pioniri U15

Susreti i rezultati

06 ruj, 11:15 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 4
12 ruj, 11:00 N NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 11
19 ruj, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 0
27 ruj, 11:30 N Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 1
04 lis, 10:00 H NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 9 - 1
10 lis, 11:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 1 - 1
21 lis, 19:30 N NK RUDAR Mursko Središće KUP 0 - 2
27 ožu, 11:15 N Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 4 - 0
10 tra, 11:00 N Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 4 - 0
18 tra, 11:15 H NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 1
21 tra, 17:00 N NK SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 0
02 svi, 11:00 H NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 5
08 svi, 12:30 N NK VARTEKS Varaždin NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 6
03 lip, 14:30 H Placeholder NK NOVI MAROF NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 3
13 lip, 10:00 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 3

Juniori U19

Susreti i rezultati

20 kol, 18:00 N Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 2
27 kol, 18:30 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 7 - 0
05 ruj, 16:30 N Placeholder NŠ PETICA NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 3
19 ruj, 16:00 N Placeholder NK MLADOST Sveta Marija NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 6
03 lis, 15:00 N NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 3
10 lis, 15:00 H Placeholder NŠ BAT NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 3
27 ožu, 15:30 N NK NAPRIJED Cirkovljan NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 4 - 0
06 tra, 17:00 N Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 1
10 tra, 16:30 H Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 2
23 tra, 18:30 H NK MLADOST KOMET NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 0 - 1
22 svi, 16:00 N Placeholder NŠ DINAMO/ZELENKO NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 3 - 0
29 svi, 17:30 H NŠ SLOGA Čakovec NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 2 - 2
23 lip, 18:00 N Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 5 - 0
29 lip, 18:00 H Placeholder NK MLADOST Sveta Marija NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021 8 - 0

 


Sezona 2019./2020.

Početnici - U8

Susreti i rezultati

24 kol, 13:55 A NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 6 - 3
30 kol, 18:00 N Placeholder NŠ BAT 0 - 7
07 ruj, 11:00 H NŠ ZELENKO 6 - 0
14 ruj, 09:00 N NŠ SLOGA Čakovec 1 - 1
29 ruj, 10:00 N Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 0 - 8
05 lis, 15:30 H Placeholder NŠ DONJE MEĐIMURJE 1 - 1
12 lis, 14:00 H Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES 2 - 0
19 lis, 13:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU PRIPREMNA UTAKMICA 6 - 1
27 lis, 18:26 N Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU PRIPREMNA UTAKMICA 0 - 5
02 stu, 10:00 N Placeholder NK DINAMO Domašinec PRIPREMNA UTAKMICA 0 - 3

Limači - U11 

Susreti i rezultati

31 kol, 10:00 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg 3 - 4
07 ruj, 10:00 H Placeholder NK DINAMO Domašinec 0 - 2
14 ruj, 10:00 N NŠ SLOGA Čakovec 9 - 0
21 ruj, 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF 0 - 0
28 ruj, 10:00 N NK MLADOST KOMET 1 - 1
05 lis, 10:00 H NK VARAŽDIN 0 - 3
12 lis, 10:00 N Placeholder NK TEHNIČAR Cvetkovec 0 - 8
19 lis, 11:15 H NK VARTEKS Varaždin 1 - 1
27 lis, 10:00 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 3 - 0
02 stu, 11:00 N Placeholder NK DINAMO Domašinec PRIPREMNA UTAKMICA 5 - 5
24 lip, 18:30 A NK RUDAR Mursko Središće PRIPREMNA UTAKMICA 6 - 1
18 srp, 10:33 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU PRIPREMNA UTAKMICA 6 - 1

Mlađi pioniri - U13 

Susreti i rezultati

31 kol, 11:00 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg 3 - 7
07 ruj, 11:00 H Placeholder NK DINAMO Domašinec 1 - 3
14 ruj, 11:00 N NŠ SLOGA Čakovec 1 - 2
21 ruj, 11:00 H Placeholder NK NOVI MAROF 1 - 2
28 ruj, 10:00 N NK MLADOST KOMET 0 - 2
05 lis, 11:00 H NK VARAŽDIN 0 - 11
12 lis, 10:00 N Placeholder NK TEHNIČAR Cvetkovec 0 - 10
19 lis, 10:00 H NK VARTEKS Varaždin 6 - 1
27 lis, 11:00 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 4 - 4
21 lip, 10:00 H NK RUDAR Mursko Središće PRIPREMNA UTAKMICA 7 - 4
18 srp, 10:42 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU PRIPREMNA UTAKMICA 2 - 1

Pioniri U15

Susreti i rezultati

31 kol, 11:00 H Placeholder NK PODRAVINA Ludbreg 1 - 8
07 ruj, 11:00 H Placeholder NK DINAMO Domašinec 3 - 1
14 ruj, 11:00 N NŠ SLOGA Čakovec 0 - 0
21 ruj, 11:00 H Placeholder NK NOVI MAROF 1 - 8
28 ruj, 11:00 N NK MLADOST KOMET 2 - 2
08 lis, 10:00 H Placeholder NK DINAMO Domašinec KUP 1 - 1
12 lis, 11:00 N Placeholder NK TEHNIČAR Cvetkovec 0 - 6
16 lis, 17:00 H NK RUDAR Mursko Središće KUP 0 - 7
27 lis, 12:15 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 3 - 1
03 stu, 10:00 N NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec PRIPREMNA UTAKMICA 1 - 2
21 lip, 11:15 H NK RUDAR Mursko Središće PRIPREMNA UTAKMICA 2 - 1
18 srp, 10:45 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU PRIPREMNA UTAKMICA 8 - 2

Sezona 2018./2019.

Početnici - U8

Susreti i rezultati

01 ruj, 10:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN POČETNICI U8 5 - 0
12 ruj, 18:00 H NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 1 - 9
15 ruj, 10:00 H Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES POČETNICI U8 3 - 3
23 ruj, 10:00 A NŠ ZELENKO POČETNICI U8 3 - 4
29 ruj, 12:00 A NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 14 - 0
06 lis, 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 2 - 0
13 lis, 10:00 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 0 - 3
23 ožu, 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN POČETNICI U8 2 - 6
30 ožu, 10:00 H NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 2 - 7
06 tra, 11:00 A Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES POČETNICI U8 2 - 0
13 tra, 11:00 A NŠ ZELENKO POČETNICI U8 1 - 3
20 tra, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 0 - 4
27 tra, 12:00 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 0 - 2
10 svi, 18:00 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 2 - 1
18 svi, 11:00 N Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES POČETNICI U8 3 - 1
18 svi, 12:00 N NŠ SVETI MARTIN POČETNICI U8 2 - 4
25 svi, 12:00 A NK RUDAR Mursko Središće POČETNICI U8 5 - 3
28 svi, 19:00 H NŠ ZELENKO Novakovec PRIPREMNA UTAKMICA

Limači - U11 

Susreti i rezultati

01 ruj, 15:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 2 - 3
09 ruj, 14:30 A Placeholder NK MLADOST Sveta Marija 5 - 1
17 ruj, 14:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 7 - 1
29 ruj, 14:00 A Placeholder NŠ SVETI MARKO 0 - 7
06 lis, 13:30 H Placeholder NK DUBROVČAN D.DUBRAVA LIMAČI U11 11 - 0
13 lis, 13:00 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 2 - 4
20 lis, 14:00 H NŠ SLOGA Čakovec 3 - 4
27 lis, 13:00 A Placeholder NŠ BAT 0 - 16
03 stu, 12:00 H Placeholder NK PUŠĆINE 1 - 1
16 ožu, 13:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU LIMAČI U11 0 - 4
23 ožu, 13:00 H Placeholder NK MLADOST Sveta Marija LIMAČI U11 7 - 0
30 ožu, 10:30 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 0 - 7
06 tra, 10:00 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 5
06 tra, 14:30 A Placeholder NK PUŠĆINE 1 - 3
13 tra, 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 0 - 2
14 tra, 10:00 H Placeholder NŠ SVETI MARKO 11 - 1
20 tra, 10:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 2 - 0
20 tra, 14:30 A Placeholder NK DUBROVČAN D.DUBRAVA 0 - 6
27 tra, 10:00 N NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 2 - 2
04 svi, 15:00 N NŠ SLOGA Čakovec 1 - 3
05 svi, 10:00 H Placeholder NK LEPOGLAVA DRUGA NL-ZAPAD 3 - 0
10 svi, 17:00 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 6 - 1
18 svi, 13:30 H Placeholder NŠ BAT 17 - 0
21 svi, 17:30 H Placeholder NK NOVI MAROF DRUGA NL-ZAPAD 5 - 0
22 svi, 18:00 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
30 svi, 18:15 N NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 4 - 2
02 lip, 10:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1

Mlađi pioniri - U13 

Susreti i rezultati

09 ožu, 09:30 H NK RUDAR Mursko Središće PRIPREMNA UTAKMICA
07 tra, 08:45 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
14 tra, 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 3 - 3
20 tra, 11:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 2
27 tra, 11:00 A NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
05 svi, 11:00 H Placeholder NK LEPOGLAVA DRUGA NL-ZAPAD 5 - 0
18 svi, 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF DRUGA NL-ZAPAD 0 - 3
23 svi, 18:45 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
02 lip, 11:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 1 - 3
05 lip, 18:00 N NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 3 - 0

Pioniri U15

Susreti i rezultati

09 ožu, 11:00 A NK RUDAR Mursko Središće PRIPREMNA UTAKMICA
23 ožu, 11:00 H NŠ SVETI MARTIN PRIPREMNA UTAKMICA
06 tra, 11:00 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 17
13 tra, 11:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 3 - 1
20 tra, 11:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 1
28 tra, 10:00 A NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 1 - 11
19 svi, 11:00 H Placeholder NK NOVI MAROF PIONIRI U15 5 - 2
23 svi, 17:15 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 1 - 1
30 svi, 17:00 N NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
02 lip, 11:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 0 - 0

Juniori U17

No matches yet.

 


Sezona 2017./2018.

Početnici - U8

Susreti i rezultati

26 kol, 15:23 H NŠ ZELENKO Novakovec POČETNICI U8 0 - 4
02 ruj, 17:26 A NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 10 - 0
09 ruj, 13:00 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 2 - 7
16 ruj, 13:00 A NK NAPRIJED Cirkovljan POČETNICI U8 0 - 3
23 ruj, 12:00 A Placeholder POČETNICI U8 0 - 5
30 ruj, 13:00 A NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 11 - 0
07 lis, 12:00 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 11 - 0
31 ožu, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 0 - 7
07 tra, 10:00 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 0 - 1
14 tra, 10:00 H NK NAPRIJED Cirkovljan POČETNICI U8 1 - 0
28 tra, 11:00 A NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 1 - 0
05 svi, 09:00 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 0 - 2
12 svi, 11:00 H NŠ ZELENKO Novakovec POČETNICI U8 0 - 2

Limači - U11 

Susreti i rezultati

20 kol, 21:42 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 0 - 7
27 kol, 15:31 H Placeholder 0 - 1
31 kol, 15:07 A NŠ SLOGA Čakovec 7 - 1
03 ruj, 17:38 H Placeholder NŠ PETICA 1 - 3
10 ruj, 10:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 2 - 4
16 ruj, 10:00 A Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) 1 - 7
24 ruj, 10:00 H Placeholder NK NEDELIŠĆE 3 - 0
01 lis, 10:00 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 2 - 1
08 lis, 10:00 H Placeholder 4 - 2
15 lis, 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 0 - 5
22 lis, 10:00 H NK MLADOST KOMET 2 - 5
02 tra, 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec 3 - 1
08 tra, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec 0 - 1
15 tra, 10:00 A Placeholder NŠ PETICA 1 - 2
22 tra, 10:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 1 - 1
29 tra, 10:00 H Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) 7 - 0
06 svi, 10:00 A NK NEDELIŠĆE 0 - 2
26 svi, 10:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 9 - 0
03 lip, 10:00 A NK MLADOST KOMET 0 - 0
10 lip, 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 3 - 0
17 lip, 10:00 A Placeholder 1 - 14
20 lip, 18:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 10 - 1

Mlađi pioniri - U13 

Susreti i rezultati

19 kol, 21:30 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 0 - 3
26 kol, 15:26 H Placeholder 1 - 4
31 kol, 15:02 A NŠ SLOGA Čakovec 0 - 1
02 ruj, 17:33 H Placeholder NŠ PETICA 2 - 2
09 ruj, 10:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 0 - 3
16 ruj, 15:00 A Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) 2 - 3
23 ruj, 10:00 H NK NEDELIŠĆE 11 - 0
30 ruj, 10:00 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 1 - 4
07 lis, 10:00 H Placeholder 4 - 0
14 lis, 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 0 - 5
21 lis, 10:00 H NK MLADOST KOMET 3 - 0
31 ožu, 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec 2 - 0
07 tra, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec 0 - 0
14 tra, 10:30 A Placeholder NŠ PETICA 0 - 3
21 tra, 10:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 1 - 1
28 tra, 10:00 H Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) 9 - 1
05 svi, 10:00 A Placeholder NK NEDELIŠĆE 1 - 4
16 svi, 17:30 A Placeholder 1 - 13
26 svi, 10:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 14 - 0
31 svi, 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 1 - 1
12 lip, 20:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 2 - 2
17 lip, 10:00 A NK MLADOST KOMET 0 - 3

Pioniri U15

Susreti i rezultati

20 kol, 21:49 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 7 - 0
31 kol, 15:04 A NŠ SLOGA Čakovec 3 - 1
03 ruj, 17:40 H Placeholder NŠ PETICA 5 - 1
10 ruj, 10:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 4 - 1
17 ruj, 11:15 A Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) 0 - 9
24 ruj, 10:00 H NK NEDELIŠĆE 3 - 0
01 lis, 11:15 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 2 - 3
08 lis, 10:00 H Placeholder 7 - 0
15 lis, 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 1 - 1
22 lis, 10:00 H NK MLADOST KOMET 6 - 1
29 lis, 10:00 H Placeholder 1 - 5
02 tra, 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec 2 - 1
07 tra, 11:15 H NŠ SLOGA Čakovec 8 - 1
15 tra, 11:15 A Placeholder NŠ PETICA 0 - 2
22 tra, 10:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 6 - 0
29 tra, 11:15 H Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) 1 - 1
14 svi, 19:00 A Placeholder NK NEDELIŠĆE 0 - 9
17 svi, 18:30 A Placeholder 1 - 10
03 lip, 11:15 A NK MLADOST KOMET 0 - 7
14 lip, 20:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 1 - 0
18 lip, 19:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 1 - 1

Juniori U17

No matches yet.

 


Sezona 2016./2017.

Početnici - U8

Susreti i rezultati

25 ožu, 16:08 H NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 0 - 6
01 tra, 19:33 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 12 - 1
08 tra, 19:39 A NŠ ZELENKO POČETNICI U8 0 - 5
15 tra, 20:13 H NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 1 - 6
24 tra, 20:24 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 3 - 1
29 tra, 15:15 H NK NAPRIJED Cirkovljan POČETNICI U8 5 - 0
06 svi, 19:48 A Placeholder NA MEĐIMURJE Čakovec POČETNICI U8 3 - 0
13 svi, 19:25 H Placeholder NK MLADOST Sveta Marija POČETNICI U8 7 - 0
20 svi, 20:38 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN POČETNICI U8 1 - 5

Limači - U10 

Susreti i rezultati

19 ožu, 21:42 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 2 - 2
26 ožu, 16:18 A NŠ ZELENKO 4 - 2
02 tra, 19:49 H NŠ SLOGA Čakovec 0 - 0
09 tra, 19:46 A Placeholder NŠ PETICA 0 - 2
17 tra, 20:23 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 3 - 0
30 tra, 15:08 A NK NEDELIŠĆE 1 - 11
06 svi, 19:50 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 4 - 3
14 svi, 19:30 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 2 - 7
28 svi, 21:09 A NK MLADOST KOMET 2 - 3
01 lip, 18:32 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 10 - 0

Mlađi pioniri U12

Susreti i rezultati

18 ožu, 21:44 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 11 - 0
25 ožu, 16:14 A NŠ ZELENKO 1 - 0
01 tra, 19:46 H NŠ SLOGA Čakovec 2 - 1
08 tra, 19:43 A Placeholder NŠ PETICA 0 - 2
15 tra, 20:19 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 10 - 1
20 tra, 19:29 A NK NEDELIŠĆE 0 - 8
06 svi, 19:52 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 0 - 2
13 svi, 19:28 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 2 - 2
21 svi, 20:40 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 19 - 0
27 svi, 21:04 A NK MLADOST KOMET 1 - 6

Pioniri U14

Susreti i rezultati

19 ožu, 21:47 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN 14 - 0
26 ožu, 16:19 A NŠ ZELENKO 1 - 1
02 tra, 19:52 H NŠ SLOGA Čakovec 3 - 1
09 tra, 19:47 A Placeholder NŠ PETICA 1 - 3
17 tra, 20:21 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 0 - 1
30 tra, 15:13 A NK NEDELIŠĆE 0 - 10
07 svi, 19:56 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 5 - 1
14 svi, 19:32 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 1 - 3
28 svi, 21:11 A NK MLADOST KOMET 2 - 3
01 lip, 18:33 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 4 - 3

Juniori U17

No matches yet.

 

Sponzori

Općina Mala Subotica
Magdić autodijelovi
Međimurje express d.o.o.
Auto Đurkin

© 2023. Nogometna škola Mala Subotica · nsms.hr · Sva prava pridržana.