REZULTATI I SUSRETI

Susreti i rezultati

01 ruj, 10:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN POČETNICI U8 5 - 0
01 ruj, 15:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 2 - 3
01 ruj, 17:00 H Placeholder NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 1 - 1
08 ruj, 17:00 H NK MLADOST KOMET 2 - 4
09 ruj, 14:30 A Placeholder NK MLADOST Sveta Marija 5 - 1
12 ruj, 18:00 H NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 1 - 9
13 ruj, 20:00 A NK RUDAR Mursko Središće 1 - 5
15 ruj, 10:00 H Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC POČETNICI U8 3 - 3
17 ruj, 14:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) 7 - 1
22 ruj, 16:30 H NŠ ZELENKO 2 - 3
23 ruj, 10:00 A NŠ ZELENKO POČETNICI U8 3 - 4
29 ruj, 12:00 A NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 14 - 0
29 ruj, 14:00 A Placeholder NŠ SVETI MARKO 0 - 7
29 ruj, 16:00 A NŠ SLOGA Čakovec 0 - 0
06 lis, 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 2 - 0
06 lis, 13:30 H Placeholder NK DUBROVČAN D.DUBRAVA LIMAČI U11 11 - 0
06 lis, 15:30 H NŠ SVETI MARTIN 1 - 2
13 lis, 10:00 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 0 - 3
13 lis, 13:00 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 2 - 4
13 lis, 15:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 4 - 0
19 lis, 19:30 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 3 - 1
20 lis, 14:00 H NŠ SLOGA Čakovec 3 - 4
27 lis, 13:00 A Placeholder NŠ BAT 0 - 16
27 lis, 15:00 A Placeholder NK NAPRIJED Cirkovljan 4 - 1
03 stu, 12:00 H Placeholder NK PUŠĆINE 1 - 1
09 ožu, 09:30 H NK RUDAR Mursko Središće PRIPREMNA UTAKMICA
09 ožu, 11:00 A NK RUDAR Mursko Središće PRIPREMNA UTAKMICA
09 ožu, 15:00 A Placeholder NŠ PETICA KUP 0 - 4
16 ožu, 13:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU LIMAČI U11 0 - 4
16 ožu, 15:00 A Placeholder NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 2 - 0
23 ožu, 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN POČETNICI U8 2 - 6
23 ožu, 11:00 H NŠ SVETI MARTIN PRIPREMNA UTAKMICA
23 ožu, 13:00 H Placeholder NK MLADOST Sveta Marija LIMAČI U11 7 - 0
23 ožu, 15:00 A NK MLADOST KOMET 4 - 0
28 ožu, 20:00 H NK RUDAR Mursko Središće 0 - 2
30 ožu, 10:00 H NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 2 - 7
30 ožu, 10:30 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec 0 - 7
06 tra, 10:00 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 5
06 tra, 11:00 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 17
06 tra, 11:00 A Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC POČETNICI U8 2 - 0
06 tra, 14:30 A Placeholder NK PUŠĆINE 1 - 3
07 tra, 08:45 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
10 tra, 20:00 H NŠ ZELENKO 3 - 0
12 tra, 20:00 H NŠ SLOGA Čakovec 3 - 7
13 tra, 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 0 - 2
13 tra, 11:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 3 - 1
13 tra, 11:00 A NŠ ZELENKO POČETNICI U8 1 - 3
14 tra, 10:00 H Placeholder NŠ SVETI MARKO 11 - 1
14 tra, 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 3 - 3
20 tra, 10:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 2 - 0
20 tra, 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 0 - 4
20 tra, 11:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 1
20 tra, 11:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 2
20 tra, 14:30 A Placeholder NK DUBROVČAN D.DUBRAVA 0 - 6
20 tra, 15:00 A NŠ SVETI MARTIN 3 - 0
24 tra, 18:30 H Placeholder NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC KUP 1 - 5
26 tra, 17:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN 3 - 5
27 tra, 10:00 N NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 2 - 2
27 tra, 11:00 A NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
27 tra, 12:00 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 0 - 2
28 tra, 10:00 A NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 1 - 11
04 svi, 15:00 N NŠ SLOGA Čakovec 1 - 3
04 svi, 17:00 N Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU 9 - 1
05 svi, 10:00 H Placeholder NK LEPOGLAVA DRUGA NL-ZAPAD 3 - 0
05 svi, 11:00 H Placeholder NK LEPOGLAVA DRUGA NL-ZAPAD 5 - 0
10 svi, 17:00 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen 6 - 1
10 svi, 18:00 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 2 - 1
11 svi, 17:00 H Placeholder NK NAPRIJED Cirkovljan 4 - 4
18 svi, 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF DRUGA NL-ZAPAD 0 - 3
18 svi, 11:00 N Placeholder NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC POČETNICI U8 3 - 1
18 svi, 12:00 N NŠ SVETI MARTIN POČETNICI U8 2 - 4
18 svi, 13:30 H Placeholder NŠ BAT 17 - 0
19 svi, 11:00 H Placeholder NK NOVI MAROF PIONIRI U15 5 - 2
21 svi, 17:30 H Placeholder NK NOVI MAROF DRUGA NL-ZAPAD 5 - 0
22 svi, 18:00 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
23 svi, 17:15 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 1 - 1
23 svi, 18:45 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
25 svi, 12:00 A NK RUDAR Mursko Središće POČETNICI U8 5 - 3
28 svi, 19:00 H NŠ ZELENKO Novakovec PRIPREMNA UTAKMICA
30 svi, 17:00 N NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
30 svi, 18:15 N NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 4 - 2
02 lip, 10:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
02 lip, 11:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 1 - 3
02 lip, 11:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 0 - 0
05 lip, 18:00 N NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 3 - 0