TABLICE

 

 

POČETNICI SKUPINA B

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status
12 12.11.2022 10:00 Čakovec NŠ MEĐIMURJE II - NŠ Donje Međimurje 1:1 ODIGRANA
12 12.11.2022 10:00 Goričan NŠ Trnava - NŠ Prelog 1:4 ODIGRANA
12 12.11.2022 10:00 Mihovljan NŠ Bat - NŠ Dinamo-Zelenko 3:15 ODIGRANA
12 12.11.2022 10:00 Mala Subotica NŠ Općina Mala Subotica - NŠ Nogometaš 13 7:1 ODIGRANA
Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NŠ Međimurje 10 9 1 0 63 12 +51 28
2 NŠ Prelog 11 8 1 2 60 19 +41 25
3 NŠ MEĐIMURJE II 11 6 2 3 43 25 +18 20
4 NŠ Općina Mala Subotica 9 5 1 3 46 14 +32 16
5 NŠ Trnava 11 5 0 6 34 47 -13 15
6 NŠ Nogometaš 13 11 3 3 5 36 44 -8 12
7 NŠ Dinamo-Zelenko 11 4 0 7 38 64 -26 12
8 NŠ Donje Međimurje 10 2 2 6 17 31 -14 8
9 NŠ Bat 10 0 0 10 17 98 -81 0

 

LIMAČI U11 MNS

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status
12 12.11.2022 11:00 Čakovec ŽNK NŠ Međimurje Čakovec - NŠ Petica 2021 0:0 ODIGRANA
12 13.11.2022 11:00 Čakovec NŠ Sloga 2022 - NŠ Sveti Marko 5:2 ODIGRANA
12 13.11.2022 10:00 Podturen NŠ Nogometaš 13 - NŠ Donje Međimurje 2:3 ODIGRANA
12 13.11.2022 10:00 Mala Subotica NŠ Općina Mala Subotica - NŠ Trnava 3:2 ODIGRANA
12 13.11.2022 10:00 Prelog NŠ Prelog - NŠ Štefanec.Ivanovec 5:1 ODIGRANA
12 13.11.2022 10:00 Vučetinec NŠ Sveti Juraj na Bregu - NŠ Strahoninec-Puščine 3:5 ODIGRANA
12 13.11.2022 10:00 Krištanovec NŠ Šenkovec - NŠ Bat 0:3 ODIGRANA
Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NŠ Sloga 2022 12 12 0 0 62 9 +53 36
2 NŠ Prelog 12 10 0 2 54 17 +37 30
3 NŠ Strahoninec-Puščine 12 9 0 3 47 21 +26 27
4 NŠ Općina Mala Subotica 12 9 0 3 43 21 +22 27
5 NŠ Donje Međimurje 12 6 3 3 53 20 +33 21
6 NŠ Trnava 12 6 2 4 38 26 +12 20
7 NŠ Sveti Juraj na Bregu 12 6 0 6 47 35 +12 18
8 NŠ Bat 12 6 0 6 25 34 -9 18
9 NŠ Petica 2021 12 4 3 5 15 22 -7 15
10 ŽNK NŠ Međimurje Čakovec 11 2 3 6 17 21 -4 9
11 NŠ Nogometaš 13 12 2 2 8 25 39 -14 8
12 NŠ Štefanec.Ivanovec 12 2 0 10 14 58 -44 6
13 NŠ Sveti Marko 11 1 1 9 13 39 -26 4
14 NŠ Šenkovec 10 0 0 10 4 95 -91 0

 

PIONIRI U16 MNS

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status
11 06.11.2022 11:15 Pušćine NŠ Strahoninec-Puščine - NŠ Prelog 0:2 ODIGRANA
11 06.11.2022 11:15 Mačkovec NŠ Šenkovec-Mačkovec - NŠ Nogometaš 13 2:3 ODIGRANA
11 06.11.2022 10:00 Goričan NŠ Trnava - NŠ Naprijed 2021 7:1 ODIGRANA
11 06.11.2022 10:30 Nedelišće NŠ Petica 2021 - NŠ Općina Mala Subotica 3:3 ODIGRANA
11 06.11.2022 10:00 Domašinec NŠ Dinamo-Zelenko - NŠ Sloga 2022 1:2 ODIGRANA
Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NŠ Trnava 10 9 1 0 53 18 +35 28
2 NŠ Nogometaš 13 10 9 0 1 52 26 +26 27
3 NŠ Sveti Juraj na Bregu 10 6 0 4 40 24 +16 18
4 NŠ Općina Mala Subotica 10 5 2 3 22 19 +3 17
5 NŠ Prelog 10 5 1 4 47 25 +22 16
6 NŠ Dinamo-Zelenko 10 5 0 5 39 27 +12 15
7 NŠ Petica 2021 10 4 1 5 32 34 -2 13
8 NŠ Sloga 2022 10 4 1 5 23 37 -14 13
9 NŠ Strahoninec-Puščine 10 3 0 7 21 20 +1 9
10 NŠ Naprijed 2021 10 2 0 8 20 66 -46 6
11 NŠ Šenkovec-Mačkovec 10 0 0 10 9 62 -53 0

JUNIORI U19

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NŠ Međimurec-Sloboda 6 5 1 0 25 6 +19 16
2 NŠ Prelog 6 4 1 1 27 9 +18 13
3 NŠ Petica 2021 6 4 1 1 19 10 +9 13
4 NŠ Dinamo-Zelenko 6 2 1 3 21 17 +4 7
5 NŠ Naprijed 2021 6 2 1 3 23 25 -2 7
6 NŠ Općina Mala Subotica 6 1 1 4 8 24 -16 4
7 NŠ Donje Međimurje 6 0 0 6 5 37 -32 0

DRUGA NL POČETNICI U11 ZAPAD HNS SREDIŠTE SJEVER

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status
11 12.11.2022 10:00 Novakovec NK Dinamo Domašinec - NK Varaždin 2:0 ODIGRANA
11 12.11.2022 10:00 Sveti Martin na Muri NK Polet (SMnM) - NK Međimurec (DP) 5:1 ODIGRANA
11 12.11.2022 10:00 Hrašćica NK Varteks - NK Rudar (MS) 0:2 ODIGRANA
11 12.11.2022 10:00 Čakovec NK Međimurje - NK Podravina 5:1 ODIGRANA
11 12.11.2022 10:00 Donja Dubrava NK Graničar Kotoriba - NK Mladost Komet 1:3 ODIGRANA
11 12.11.2022 10:00 Novi Marof ŠNK Novi Marof - NK Spartak 4:0 ODIGRANA
Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NK Mladost Komet 11 9 1 1 57 14 +43 28
2 NK Graničar Kotoriba 11 8 1 2 59 11 +48 25
3 NK Rudar (MS) 11 8 1 2 30 19 +11 25
4 NK Varteks 11 7 2 2 45 17 +28 23
5 ŠNK Novi Marof 11 6 1 4 38 29 +9 19
6 NK Varaždin 11 6 1 4 19 13 +6 19
7 NK Međimurje 11 5 2 4 46 24 +22 17
8 NK Polet (SMnM) 11 5 1 5 29 22 +7 16
9 NK Podravina 11 3 0 8 21 39 -18 9
10 NK Dinamo Domašinec 11 2 0 9 12 57 -45 6
11 NK Spartak 11 1 0 10 14 66 -52 3
12 NK Međimurec (DP) 11 1 0 10 9 68 -59 3

DRUGA NL MLAĐI PIONIRI U-13 ZAPAD HNS SREDIŠTE SJEVER

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status
11 12.11.2022 10:00 Novakovec NK Dinamo Domašinec - NK Varaždin 0:9 ODIGRANA
11 12.11.2022 10:00 Sveti Martin na Muri NK Polet (SMnM) - NK Međimurec (DP) 6:0 ODIGRANA
11 12.11.2022 11:00 Hrašćica NK Varteks - NK Rudar (MS) 0:7 ODIGRANA
11 12.11.2022 10:00 Čakovec NK Međimurje - NK Podravina 14:0 ODIGRANA
11 12.11.2022 11:00 Donja Dubrava NK Graničar Kotoriba - NK Mladost Komet 0:3 ODIGRANA
11 12.11.2022 11:00 Novi Marof ŠNK Novi Marof - NK Spartak 3:0 ODIGRANA
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NK Varaždin 10 10 0 0 134 3 +131 30
2 NK Rudar (MS) 11 10 0 1 66 13 +53 30
3 NK Međimurje 10 8 1 1 65 9 +56 25
4 ŠNK Novi Marof 11 8 1 2 43 16 +27 25
5 NK Mladost Komet 11 7 0 4 56 26 +30 21
6 NK Polet (SMnM) 11 5 0 6 35 44 -9 15
7 NK Graničar Kotoriba 11 5 0 6 21 39 -18 15
8 NK Dinamo Domašinec 11 4 0 7 22 38 -16 12
9 NK Spartak 11 4 0 7 31 57 -26 12
10 NK Varteks 11 1 1 9 11 63 -52 4
11 NK Međimurec (DP) 11 1 0 10 17 87 -70 3
12 NK Podravina 11 0 1 10 3 109 -106 1

 

DRUGA NL PIONIRI U-15 ZAPAD HNS SREDIŠTE SJEVER

 

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status
11 12.11.2022 11:15 Sveti Martin na Muri NK Polet (SMnM) - NK Međimurec (DP) 2:3 ODIGRANA
11 12.11.2022 12:15 Hrašćica NK Varteks - NK Rudar (MS) 1:0 ODIGRANA
11 12.11.2022 11:15 Čakovec NK Međimurje - NK Podravina 1:3 ODIGRANA
11 12.11.2022 12:15 Donja Dubrava NK Graničar Kotoriba - NK Mladost Komet 2:3 ODIGRANA
11 12.11.2022 12:15 Novi Marof ŠNK Novi Marof - NK Spartak 2:0 ODIGRANA
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NK Podravina 10 8 1 1 30 7 +23 25
2 ŠNK Novi Marof 10 7 1 2 37 12 +25 22
3 NK Rudar (MS) 10 7 0 3 34 12 +22 21
4 NK Polet (SMnM) 10 6 2 2 32 14 +18 20
5 NK Spartak 10 6 1 3 22 14 +8 19
6 NK Varteks 10 6 0 4 34 18 +16 18
7 NK Međimurje 10 4 0 6 29 34 -5 12
8 NK Međimurec (DP) 10 3 0 7 15 33 -18 9
9 NK Mladost Komet 10 2 1 7 14 45 -31 7
10 NK Dinamo Domašinec 10 2 0 8 14 38 -24 6
11 NK Graničar Kotoriba 10 1 0 9 10 44 -34 3