TABLICE

DRUGA NL ZAPAD-POČETNICI U11

Datum/vrijeme Mjesto Klubovi Rezultat Status
7 12.10.2019 10:00 Novi Marof Novi Marof - Podravina 1:2 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Prelog Mladost Komet - Sloga(Č) 0:5 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Varaždin Varaždin - Dinamo(D) 4:0 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Cvetkovec Tehničar - Spartak 0:8 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Hrašćica Varteks - Međimurec 0:3 ODIGRANA
  Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod  
 
1 Varaždin 7 7 0 0 42 3 +39 21  
 
2 Sloga(Č) 7 6 1 0 39 7 +32 19  
 
3 Podravina 7 4 1 2 31 18 +13 13  
 
4 Međimurec 7 3 2   22 11 +11 11  
 
5 Dinamo(D) 7 3 1 3 11 14 -3 10  
 
6 Mladost Komet 7 2 3 2 14 13 +1 9  
 
7 Novi Marof 7 1 3 3 6 8 -2 6  
 
8 Spartak 7 1 2 4 12 19 -7 5  
 
9 Varteks 7 1 1 5 6 38 -32 4  
 
10 Tehničar 7 0 0 7 1 53 -52 0
Utakmice
Kolo
Datum/vrijeme Mjesto Klubovi Rezultat Status
6 05.10.2019 10:00 Ludbreg Podravina - Varteks 8:0 ODIGRANA
6 06.10.2019 10:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Tehničar 9:0 ODIGRANA
6 05.10.2019 11:00 Mala Subotica Spartak - Varaždin 0:11 ODIGRANA
6 05.10.2019 11:00 Domašinec Dinamo(D) - Mladost Komet 11:0 ODIGRANA
6 03.10.2019 19:00 Čakovec Sloga(Č) - Novi Marof 4:0 ODIGRANA

DRUGA NL ZAPAD-MLAĐI PIONIRI U13

Utakmice
Kolo
Datum/vrijeme Mjesto Klubovi Rezultat Status
7 12.10.2019 10:00 Novi Marof Novi Marof - Podravina 2:3 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Prelog Mladost Komet - Sloga(Č) 0:7 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Varaždin Varaždin - Dinamo(D) 11:1 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Cvetkovec Tehničar - Spartak 0:10 ODIGRANA
7 12.10.2019 10:00 Hrašćica Varteks - Međimurec 0:3 ODIGRANA
  Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod  
 
1 Varaždin 7 7 0 0 98 3 +95 21  
 
2 Dinamo(D) 7 5 1 1 35 21 +14 16  
 
3 Podravina 7 5 0 2 32 21 +11 15  
 
4 Novi Marof 7 4 1 2 43 12 +31 13  
 
5 Sloga(Č) 7 4 0 3 26 10 +16 12  
 
6 Spartak 7 3 0 4 19 24 -5 9  
 
7 Mladost Komet 7 2 1 4 22 32 -10 7  
 
8 Međimurec 7 2 0 5 15 29 -14 6  
 
9 Varteks 7 1 1 5 10 45 -35 4  
 
10 Tehničar 7 0 0 7 0 103 -103 0

DRUGA NL ZAPAD-PIONIRI U15

Kolo
Datum/vrijeme Mjesto Klubovi Rezultat Status
7 12.10.2019 11:00 Novi Marof Novi Marof - Podravina 1:2 ODIGRANA
7 10.10.2019 15:30 Prelog Mladost Komet - Sloga(Č) 0:2 ODIGRANA
7     Varaždin - Dinamo(D) -:- PONIŠTEN
7 12.10.2019 11:00 Cvetkovec Tehničar - Spartak 0:6 ODIGRANA
7     Varteks - Međimurec -:- PONIŠTEN
 
  Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod  
 
1 Novi Marof 6 5 0 1 39 4 +35 15  
 
2 Podravina 5 5 0 0 30 3 +27 15  
 
3 Mladost Komet 5 3 1 1 18 6 +12 10  
 
4 Sloga(Č) 6 2 2 2 10 11 -1 8  
 
5 Spartak 6 2 2 2 13 19 -6 8  
 
6 Dinamo(D) 6 1 1 4 6 11 -5 4  
 
7 Međimurec 5 1 0 4 5 29 -24 3  
 
8 Varaždin 0 0 0 0 0 0 0 0  
 
9 Varteks 0 0 0 0 0 0 0 0  
 
10 Tehničar 5 0 0 5 3 41 -38 0

 

 
 
 
 

Početnici - A Konačna tablica

Početnici - A

Poz. Naziv kluba Statistika Gol raz. Bodovi
1. Mladost Komet 7 7 0 0 55:8 21
2. Sloga (Č) 7 5 1 1 45:10 16
3. Mala Subotica 7 4 2 1 28:8 14
4. Donje Međimurje 7 4 1 2 24:18 13
5. Pušćine/Strahoninec 7 2 1 4 13:20 7
6. Zelenko 7 2 1 4 12:24 7
7. Bat 7 1 0 6 5:35 3
8. Nogometaš 13 7 0 0 7 2:61 0

Rezultati 7. kola

Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
Mala Subotica - Donje Međimurje 05.10.2019. 10:00 1 : 1
Zelenko - Nogometaš 13 05.10.2019. 10:00 5 : 0
Sloga (Č) - Pušćine/Strahoninec 05.10.2019. 10:00 5 : 0
Mladost Komet - Bat 05.10.2019. 10:00 5 : 0

Juniori U-17

Poz. Naziv kluba Statistika Gol raz. Bodovi
1. Mala Subotica 8 6 1 1 39:9 19
2. Naprijed 8 6 1 1 35:14 19
3. Donje Međimurje 7 6 0 1 40:17 18
4. Mladost Komet 7 5 1 1 15:6 16
5. Sveti Juraj na Bregu 8 5 0 3 28:24 15
6. Sloga (Č) 9 4 1 4 27:29 13
7. Zelenko 8 3 2 3 21:23 11
8. Pušćine 7 3 0 4 13:14 9
9. Omladinac(NSR)/Sloboda(M)/Bat 7 2 1 4 13:20 7
10. Petica 7 2 0 5 27:22 6
11. Budućnost (P) 7 2 0 5 14:35 6
12. Nogometaš 13 8 1 1 6 11:33 4
13. Mladost (SM) 9 1 0 8 16:53 3
14. slobodan 0 0 0 0 0:0 0