MLAĐI PIONIRI U13

Osoblje

    Ime Poslovi Telefon Godine Ekipa Sezona
Lacković Edi TRENER 099/415-5553 25 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021

 

Igrači

    Ime   Pozicija Godine Ekipa Sezona Datum rođenja PL GLS
1 Rebernik Mateo VRATAR 10 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 16. studenoga 2009. 0 0
2 Juras Maksim NAPADAČ 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 1. siječnja 2009. 0 0
3 Horvat David STOPER 10 MLAĐI PIONIRI U13 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 22. rujna 2009. 0 0
3 Žvorc Noa STOPER 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021 12. prosinca 2008. 0 0
4 Horvat Fran VEZNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 15. svibnja 2009. 0 0
6 Tomašek Marko DESNI BOČNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 22. listopada 2008. 0 0
7 Kocijan Vito NAPADAČ 10 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 8. kolovoza 2009. 0 0
8 Marušić Mihael VEZNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021 18. studenoga 2008. 0 0
9 Zadravec Jakov VEZNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 18. listopada 2008. 0 0
11 Debelec Domagoj NAPADAČ 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021 18. ožujka 2009. 0 0
11 Piknjač Martin DESNI BOČNI 10 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021 21. studenoga 2009. 0 0
13 Cirkvenčić Vinko VRATAR 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 26. travnja 2008. 0 0
13 Barić Ivano NAPADAČ 11 MLAĐI PIONIRI U13 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 19. siječnja 2009. 0 0
16 Gazdek Pavlo DESNI BOČNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 22. svibnja 2009. 0 0
17 Mesarić Sven VEZNI 12 MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 1. siječnja 2008. 0 0
18 Nađ Noa STOPER 10 MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 5. rujna 2009. 0 0
19 Baranašić Abel NAPADAČ 10 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021 12. kolovoza 2009. 0 0
21 Bedić David 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021 3. srpnja 2009. 0 0
22 Kočiš Vanja STOPER 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021 3. srpnja 2009. 0 0
22 Lovrenčić Dario 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020, 2020/2021 8. rujna 2008. 0 0

 

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
19 kol., 21:30 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
26 kol., 15:26 H Placeholder KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
31 kol., 15:02 A NŠ SLOGA Čakovec KVALITETNA LIGA U17 0 - 1
02 ruj., 17:33 H Placeholder NŠ PETICA KVALITETNA LIGA U17 2 - 2
09 ruj., 10:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
16 ruj., 15:00 A Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) KVALITETNA LIGA U17 2 - 3
23 ruj., 10:00 H NK NEDELIŠĆE KVALITETNA LIGA U17 11 - 0
30 ruj., 10:00 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
07 lis., 10:00 H Placeholder KVALITETNA LIGA U17 4 - 0
14 lis., 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN KVALITETNA LIGA U17 0 - 5
21 lis., 10:00 H NK MLADOST KOMET KVALITETNA LIGA U17 3 - 0
31 ožu., 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec KVALITETNA LIGA U17 2 - 0
07 tra., 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec KVALITETNA LIGA U17 0 - 0
14 tra., 10:30 A Placeholder NŠ PETICA KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
21 tra., 10:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU KVALITETNA LIGA U17 1 - 1
28 tra., 10:00 H Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) KVALITETNA LIGA U17 9 - 1
05 svi., 10:00 A Placeholder NK NEDELIŠĆE KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
16 svi., 17:30 A Placeholder KVALITETNA LIGA U17 1 - 13
26 svi., 10:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN KVALITETNA LIGA U17 14 - 0
31 svi., 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN KVALITETNA LIGA U17 1 - 1
12 lip., 20:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) KVALITETNA LIGA U17 2 - 2
17 lip., 10:00 A NK MLADOST KOMET KVALITETNA LIGA U17 0 - 3

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
07 tra., 08:45 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
14 tra., 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 3 - 3
20 tra., 11:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 2
27 tra., 11:00 A NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
05 svi., 11:00 H Placeholder NK LEPOGLAVA DRUGA NL-ZAPAD 5 - 0
18 svi., 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF DRUGA NL-ZAPAD 0 - 3
23 svi., 18:45 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
02 lip., 11:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 1 - 3
05 lip., 18:00 N Placeholder NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 3 - 0