27. listopada 2016., 20:04
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
1 - 2
LIMAČI U11

U nedjelju 23.10.2016. u Slakovcu je odigrana prvenstvena utakmica kategorije U10  između  NŠ Međimurec / Sloboda  i  NŠ Općine Mala Subotica koja je završila pobjedom gostiju, naših igrača.
Prilično čvrsta i izjednačena utakmica sa malo prilika u 1. poluvrmenu ali na sreću u zadnjim minutama 1. poluvremena Bruno Vlah lijepim zgoditkom iz slobodnog udarca dovodi našu ekipu u rezultatsku prednost.Početkom drugog poluvremena naši igrači kreću konkretnije i angažiranije i Tino Švenda povisuje rezultat utakmice na 2 : 0 te se u tom periodu početka drugog poluvremena promašuje još nekoliko vrlo izglednih prilika . Umjesto da naši igrači vode sa 3 - 4 gola razlike slijedi kazna i domaći sp(r)etnim golom smanjuju rezultat na 1 : 2. Nakon tog zgoditka utakmica postaje vrlo borbena i napeta bez konkretnih prilika i golova na obje strane.
Strijelci :  Vlah Bruno