2. travnja 2018., 10:00
NK DINAMO Domašinec
3 - 1
LIMAČI U11

U prvoj utakmici nastavka prvenstva, Limači su gostovali u Novakovcu kod ekipe ŠN "Zelenko/Dinamo". U toj su utakmici domaćini bili papirnati favoriti zbog stanja na tablici prije utakmice kao i domaćeg terena. Međutim, odnos snaga na terenu u većem je dijelu utakmice bio potpuno ravnopravan. Čak štoviše, u dobrom smo dijelu utakmice mi bili bolja momčad. No, nogomet se igra na golove a ne na posjed lopte i prilike, a u tom su segmentu bili domaćini bolji. Iskoristili su naše greške, našu smušenost u obrani u tri navrata, dok smo mi poentirali samo jednom. Poveli su domaći već u 5.minuti iz jedne brze kontre, a u 14. minuti povećali vodstvo nakon neoprezne reakcije našeg obrambenog igrača. I to sve u trenucima dok mi igramo dobro i imamo prilike preko Hertla, Švende, Tomašeka i Zadravca. Tomašek se iskupljuje u drugom dijelu te postiže pogodak za smanjenje u 35.minuti i daje nam nadu za mogući povratak u utakmicu. I opet nakon toga imamo prilike i igramo bolje, ali slobodan udarac iz daleka u 45.minuti i nespretne reakcje Cirkvenčića i vratara Horvata rješavaju utakmicu i domaći vode 3-1, rezultatom, kojim je i završila utakmica. Šteta velika, jer smo pokazali i znanje i moć protiv dobrog protivnika, a ostali bez bod(ova). U sljedećem nas kolu čeka lider prvenstva, čakovečka "Sloga" koju ugošćujemo u nedjelju u 10h na svom terenu.

Trener:Tomislav Podgorelec