NK SPARTAK MALA SUBOTICA vs NK MLADOST KOMET vs NK SPARTAK MALA SUBOTICA vs NK MLADOST KOMET
4 - 0
NK MLADOST KOMET
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U 4 kolu prvenstva 2 NL Zapad odigrali smo dobru utakmicu , iako smo bili u nekompletnom sastavu - nedostajali braća Hadeljan. Utakmicu smo otvorili hrabro, agresivno na loptu što je bio i plod pritiska na gol gostiju i stvaranja prigoda od kojih smo več u 5 min. igre jednu realizirali za vodstvo od 1 - 0 gol postiže Dodlek K. nakon dobro odigrane lopte od strane Jančec G. Nastavljamo i dalje dobrom igrom , stvaramo prilike za gol ali nam fali bolja koncentracija u završnici , tako da slijedeći gol postižemo u 18 min. igre kada Antonović A. proigrava Dodlek K. koji loptu posprema u gol za 2 - 0. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao iako je bilo stvoreno par dobrih akcija od kojih je barem jedna trebala završiti u golu protivnika. Gosti u prvom poluvremenu bili su u podređenoj ulozi, jer im nismo naprosto dozvolili igrati. I nastavak u drugom poluvremenu protječe u našoj napadačkoj igri , stvaramo prilike ali ih i promašujemo sve do 52 min. igre kada povećavamo vodstvo od 3 - 0 kada Cirkvenčić F. odigrava na Antonović A. koji dobrim udarcem posprema loptu u gol. Dobru igru okrunili smo novim golom u 61 min. igre kada Dodlek K. prodire i proigrava loptu Vugrinec Niko koji lakočom posprema u gol za vodstvo od 4 - 0. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao iako je bilo još dobrih proigravanja. Treba pohvaliti igrače na dobroj igri i zasluženoj pobjedi.
Strijelci:  1  -  0    5 min.  Dodlek K.   -  asi.  Jančec G.
               2 -  0   18 min. Dodlek K.   -  asi.  Antonović A.
               3 -  0   52 min. Antonović A. - asi. Cirkvenčić F.
               4 -  0   61 min. Vugrinec Niko - asi. Dodlek K.
Sastav: Taradi S. ( 64 min. Juras N. ) - Blažona J. - Đurkin L. - Jančec G. - Vlašić P. - Gazdek P. ( 48 min. Vugrinec Niko ) - Cirkvenčić F. ( 52 min. Juras R. ) - Šegović L. - Antonović A. - Vugrinec Noa - Dodlek K.
Trener: Stjepan Makar