DRUGA NL-ZAPAD
6. travnja 2019., 11:00
NK VARTEKS Varaždin
0 - 17

U 9 kolu nastavka prvenstva U-15 Pioniri u Subotu 6.4.2019. odigrali utakmicu u Hraščici protiv NŠ Varteks II i zabilježili visoku pobjedu od 0 - 17, na poluvremenu je bilo 0 - 6. Od samog početka susreta naša ekipa preuzela je inicijativu u igri , stvorili smo puno prilika za postizanje golova ali završni dio nam je bio jako slab.Tako da smo naš prvi gol postigli tek u 17 min. igre kada konačno otvaramo seriju golova , ubrzo povećavamo rezultat na 0 - 2 u 19 min. igre. U 22 min. več je 0 - 3, u 26 min. je 0 - 4 ,sljedeći gol postižemo u 27 min. za 0 -5 i u 34 min.postižemo gol za 0 - 6 što je bio i rezultat prvog poluvremena.Budući da smo probili led za postizanje golova u drugom djelu prvog poluvremena,tako smo ušli i u nastavak drugog poluvremena,jer već u prvoj min. 36 igre povećavamo vodstvo na 0 - 7. Do kraja susreta igra se odvijala samo na protivničkoj polovici,stvaramo prilike za postizanje golova,od kojih i promašujemo ali  i dosta realiziramo.Tako redom povisujemo naše vodstvo i to u 41 min. na 0 - 8 , u 44 min. 0 - 9,u 45 min. 0 - 10, u 49 min. je 0 - 11, u 51 min. povisujemo na 0 - 12, u 55 min. več je 0 - 13, sljedi gol u 56 min. za 0 - 14, u 61 min. je 0 - 15 i u samoj završnici utakmice u 67 min. postižemo gol za 0 - 16 i u 69 min. postižemo gol za konačnu visoku pobjedu od 0 - 17. Na ovoj utakmici najviše golova postigao je Hadeljan P.i to 8 , sljedi ga Dodlek K. sa 4 , po 2 gola postigli su Jančec G. i Taradi S. i 1 gol postigao je Cirkvenčić F. Ovu utakmicu odigrali smo dobro , iako u našoj igri ima prostora za još veči napredak u samoj organizaciji igre , odnosno još kvalitetnijem završnom udarcu. U cjelini gledano postigli smo rekordnu pobjedu , koja je mogla biti i veća,tako da treba čestitati svim igračima na prikazanome.