NK MLADOST KOMET
2 - 2
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U Subotu 28.9.2019. U-15 Pioniri odigrali smo 5 prvenstvenu utakmicu u Prelogu kod Mladost komet. Sam početak susreta očekivani domaći pritisak prema našem golu - očekivani budući da smo pripremnu utakmicu pred prvenstvom visoko izgubili sa 11 - 1. Taj domaći pritisak uspješno smo sprečavali prije našeg kaznenog prostora , tako da smo se postepeno dizali u igri i počeli igrati prema naprijed. Naši igrači igrali su taktički dobro , i u takvoj igri donijelo nam je naše vodstvo od 0 - 1 u 17 min. igre kada Taradi M. izvodi korner a u skoku Juras N. postiže gol glavom. Do kraja poluvremena igra se svodila između dva šesnaesterca , tako je poluvreme završilo našim vodstvom. Sam početak drugog poluvremena u prvoj minuti igre radimo veliku pogrešku u obrani i domaćin u 36 min. igre poravnava rezultat na 1 - 1. Taj gol nas je još više podigao , tako smo jako kvalitetno zatvorili njihove kvalitetne igrače i bili smo sve više opasni prema domaćem golu. U par navrata pokazali smo da možemo postići prvi gol , što se i dogodilo , jer u 48 min. igre Bartolič M. puca prema golu, Jančec G. prati i preuzima loptu koju posprema u gol i to je opet naše vodstvo od 1 - 2. Nakon postignutog gola mogli smo u dva navrata riješiti utakmicu kada su naši udarci završili iznad gola. I u samoj završnici utakmice nepotrebno radimo korner iz kojeg primamo nespretan gol na prvoj stativi , to je bilo u 66 min. igre za 2 - 2. Na kraju našim igračima iako u nekompletnoj postavi treba čestitati na dobro odigranoj utakmici i možemo žaliti za pobjedom , jer smo bili jako blizu punom učinkom.
POVRIJEĐENI : Antonović A. - Drvenkar N. i Kerovec D.
Trener: Stjepan Makar