27. listopada 2019., 12:15
NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec
3 - 1

U posljednjem kolu prvenstva U-15 pioniri neočekivano izgubili utakmicu od Međimurca. Sam početak susreta nagovjestio je da bi mi mogli dobro odigrati ovu utakmicu,jer već u 1 min. igre imamo 100 % priliku za gol ali ne realiziramo.Slijede još dvije čiste gol šanse ali ih ne realiziramo,to se odvijalo prvih 10 min. igre.Do poluvremena obije ekipe igraju između dva šesnaesterca bez nekih prilika,ali naša igra postepeno pada.Drugo poluvrijeme opet počinjemo dobro,stvorili smo neke poluprilike ali gol smo postigli u 41 min. igre kada Taradi M. proigrava do Gazdek P. koji loptu posprema u gol za 0 - 1. I tu naša igra staje i počinjemo sve više griješiti u igri,što domaćin u samo dvije min. postiže 2 gola i to najprije u 46 min. za 1 - 1 i u 48 min. postižu gol za 2 - 1.Do kraja susreta igramo nepovezano,počinjemo sve više igrati igru bez igre sa puno individualnih pogrešaka,imali priliku za poravnanje rezultata ali ne uspijevamo,već u posljednjoj min. igre 70 primamo i 3 gol za potpuno zasluženu pobjedu domaćina. Što reći za našu igru koja naprosto i nije bila,odigrali smo najslabiju utakmicu ove polusezone .