18. rujna 2021., 16:00
NK TRNAVA Goričan
2 - 1
JUNIORI U19

U četvrtom kolu prvenstva Juniori U19  doživjeli su novi poraz ovaj puta u Goričanu . I u ovoj utakmici kao i u predhodna  tri kola nikako da kompletiramo ovu ekipu. Na današnjem susretu nedostajali su : Hadeljan P. folklor, Vugrinec M. povreda, Vugrinec Noa seniori , Toplek M. povreda , Cirkvenčić F. praksa i u toku utakmice povrijedili su se : Horvat L. , Jančec N. i Kerovec D. Domaća ekipa u utakmicu ušla je čvrsto i agresivno tako da je imala inicijativu u igri sa par udaraca koje smo uspjeli spriječiti ili su završili pokraj gola. U tom djelu smo se branili i igrali na kontru , tako smo u 11.min. uputili dobar udarac na gol domaćina od strane Taradi M. Domaću inicijativu u igri mogli smo kazniti u 38.min. kada Juras N. sam izlazi pred golmana ali ne uspijeva postići gol. U samoj završnici poluvremena u 41.min. Šegović L. vraća prekratku loptu golmanu i domaćin to koristi i postiže gol za 1 - 0 . Da bi nam se desila nova pogreška u obrani u 43 min. domaćin to koristi i iz ničesa postiže i drugi gol za 2 - 0. U drugom poluvremenu igra na terenu bila je ravnopravnija , ubrzo u 50.min. postižemo gol za 2 - 1 , strijelac gola je Juras N. na odlično odigranoj lopti Taradi M. Domaćin u igri pada i igra na kontru a mi nikako da to iskoristimo iako je bilo par akcije gdje je trebalo imati više hrabrosti prema domaćem golu. Domaćin je iz kontri mogao postići još koji gol ali je naš golman dobro reagirao ili su udarci išli pokraj gola. U našoj igri bilo je dosta oscilacije od loših odigravanja pa do dobrih poteza. Falilo je više hrabrosti u igri te nam ostaje dojam da smo na ovoj utakmici mogli postići bolji rezultat.