25. rujna 2021., 11:15
NK MLADOST KOMET
0 - 4

U 4.kolu  Pioniri U15 nastavljaju niz nepobjedivosti a ovaj puta nastradala je ekipa  Mladost Komet iz Preloga na njihovom terenu . Od samog početka susreta sa presing igrom došli smo do brzog pogotka od 0 - 1 i to u 2 min. igre kada prodiremo po desnom boku preko Zadravec J. koji odigrava povratnu loptu do Oršuš D. koji posprema u gol . Sljedećih 15 min. igre svodi se u ravnopravnoj igri obiju ekipa , da bi naša ekipa u 17. min. postigla novi gol za 0 - 2. Za povećanje vodstva pobrinuli su se Taradi M. koji odigrava na bok do Marušić M. koji iz kosa postiže gol . Do poluvremena mogli i morali smo postići po koji gol  da utakmicu riješimo , međutim ili smo slabo pucali ili malo komplicirali , tako da poluvrijeme završava sa 0 - 2 . Već u prvoj minuti nastavka promašujemo čistu gol priliku. Nismo prestajali sa pritiskom na gol domaćina već nastavljamo igrati kvalitetnije i čekamo na naš novi gol koji postižemo u 50.min. kada se Taradi M. u solo akciji driblingom rješava domaćih igraća i postiže gol za 0 - 3 . Domaćin pokušava nešto odigrati ali na terenu igrom vlada naša ekipa koja u 62.min. postiže i četvrti gol nakon prekršaja nad Taradi M. u kaznenom prostoru. Siguran realizator najstrože kazne  je Jančec N. i to je bilo 0 - 4 što je bio i konačan rezultat.  U našoj ekipi nedostajali su trenutno prvi strijelac lige Cirkvenčić F. - praksa , Horvat P. - povreda  i Žinić Da. op. zahvat.
Tako da je ova pobjeda još slađa jer je izborena protiv dobre i jake domače ekipe. Čestitke svim igračima na prikazanoj igri a roditeljima navijačima na odličnoj podršci djeci.