21. ožujka 2021.

I POČETNICI SU AKTIVNI

Početnici U7 i U8 uspješno su odradili trening utakmice....

U-7

Ove subote naši najmlađi početnici igrali su u gostima u Slakovcu protiv NŠ Dunjkovec. Sa jednim pogotkom u oba poluvremena, domaćini su u konačnici pobijedili 2:0. U vrlo zanimljivoj utakmici, svi igrači su igrali sa velikim oduševljenjem i srećom te se jako dobro zabavili u ovoj prijateljskoj utakmici. Nekolicini njih je to bila prva utakmica uopće. Ponosan sam što su se dobro snašli na terenu i svi zajedno borili do posljednje minute.

Igrači: Karlo Piknjač, Karlo Žvorc, Borna Domjanić, Grga Kamenić, Ilan Horvat, Ivan Dodlek, David Tkalec, Šimun Baranašić, Gabriel Janković, Lukas Mihinjač

U-8

Ove subote igrali smo po izuzetno hladnom vremenu u gostima u Slakovcu protiv NŠ Dunjkovec. Vrlo dobro smo krenuli u utakmicu i od početka stvarali šanse. U prvih 10 minuta apsolutno smo dominirali terenom i protivnik nije uspio stvoriti nijednu šansu te smo ubrzo poveli 2-0 golovima Denija Brodarića i Iana Hermana. Nakon ta dva pogotka, uslijedio je značajan pad u našoj igri te su domaćini stigli do rezultata 2-2 kojim je i završilo prvo poluvrijeme. Početkom drugog poluvremena, domaćini su stvarali šanse, a nas je u nekoliko navrata fantastično spašavao vratar Duje Domjanić. Bez obzira na našu lošiju igru, uspjeli smo postići pogodak za vodstvo. Jedan dalekometni udarac Doriana Tizaja završio u mreži domaćina i rezultat je bi 3:2 za našu ekipu. Nakon tog pogotka, malo smo se više „razigrali“ i počeli stvarati više šansi pred golom domaćina. Jedna takva šansa okrunjena je fantastičnim „rašljama“ Ivana Horvata te je rezultat bio 4-2 za našu ekipu. Nismo uspjeli dugo držati prednost od 2 gola. Domaćin je uspio smanjiti na 4:3, a na kraju nas je opet spašavao danas izvrstan vratar Duje Domjanić. Na koncu je naša ekipa pobijedila 4:3. Prije svega bih naglasio da kao trener nisam nikako zadovoljan igrom koju smo pokazali veći dio utakmice. Sve loše što smo pokazali u današnjoj utakmici ćemo nastojati popraviti budućim kvalitetnim daljnjim treniranjem i samo tako možemo i hoćemo doći do željenih rezultata. Čestitke igračima na borbenosti, zalaganju i trudu.

Igrači: Duje Domjanić, Mario Piknjač, Deni Brodarić, Dorian Tizaj, Ian Herman, Ivano Horvat, Andrija Lovrenčić, David Sečan, Leon Kreslin, Emil Markač

Trener: Petar Božek