17. kolovoza 2016.

I POČETNICI U8 ODIGRALI SVOJU PRVU PRIPREMNU UTAKMICU

ŠN "ZELENKO/DINAMO"- NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA  2-2(1-1)

Prva provjera za Početnike U8 na gostovanju u Novakovcu možemo reći da je bila uspješna.....

Prvu pripremnu utakmicu pred početak sezone odigrali su i Početnici(U-8). Protiv svojih su vršnjaka u Novakovcu odigrali miroljubivo 2-2. Prema viđenom tijekom cijelog susreta, rezultat je i najrealniji i najpravedniji. Osim četiri postignuta pogotka, bilo je još nekoliko prilika s obje strane no napadači su bili neprecizni. Domaći su biolje otvorili utakmicu i poveli u 9.minuti s 1-0. Pet minuta kasnije Maksim Juras izjednačava na 1-1. U drugom dijelu ravnopravna utakmica s nekoliko prilika s obje strane. No, desetak minuta prije kraja Jakov Zadravec pogađa vrlo lijepo za naše vodstvo od 1-2. I kad se već očekivao kraj utakmice, u zadnjem napadu domaći igrač koristi smušenost naše obrane i lijepo pogađa za konačnih 2-2. Isti suparnici snage će odmjeriti i u "uzvratnom" susretu u Maloj Subotici iduće subote.
Sastav:Lastavec Luka, Hrvoje Horvat, Abel Baranašić, Vito Kocijan, David Horvat, Leon Lastavec, Jakov Zadravec, Julijan Horvat, Maksim Juras(Mateo Rebernik, David Žinić, Fran Horvat, Marko Tomašek, Pavlo Gazdek, Gabrijel Sovar, Leon Janković)-trener:Tomislav Podgorelec.