7. travnja 2021.

JUNIORI BLIZU ALI...

Juniori U19 bez bodova u zaostaloj utakmici odigranoj u utorak....

U zaostaloj utakmici 9 kola U-19 juniori odigrali u Slakovcu sa domaćom ekipom Međimurec-Sloboda . Kvalitetna domaća ekipa od samog početka susreta nametnula je napadačku igru i pritiskala našu ekipu da se brani. Takva igra odvijala se tokom prvog poluvremena gdje domaćin pokušava stvoriti prilike za gol , ima par udaraca ali idu pokraj gola , jedino u jednom navratu pogađaju stativu. Mi smo se uspješno branili ali i stvorili u kontrama dvije dobre prilike da postignemo gol ali bez konkretne realizacije, tako da je prvo poluvrijeme završilo sa bez golova . Na samom početku drugog poluvremena već u 46 min. postižemo gol za naše vodstvo od 0 - 1. Smušenost u domaćoj obrani koristi Hadeljan P. koji odlično puca  ali golman odbija a odbijanac Mikulaj posprema u gol. Naše vodstvo nije dugo trajalo jer domaća ekipa  poravnava rezultat u 48 min. na 1 - 1. Tokom drugog poluvremena igrala se ravnopravnija igra, sa dosta uzbuđenja na terenu ali sa malim brojem prilika sa obje strane. U takvoj igri imali smo dvije velike prilike da dođemo u vodstvo. Najprije je Hadeljan P. sam izašao pred golmana ali puca u njega , potom domaćin pogađa gredu, da bi u sudačkoj nadoknadi u 93 min. mi imali veliku priliku za gol kada Hadeljan P. ide sam i proigrava loptu do Mikulaj I. koji se ne snalazi i domaćin vrši kontru iz koje imaju najstrožu kaznu i dolaze do pobjede od 2 - 1. Šteta da nismo izdržali do kraja, jer zalaganjem i borbenošću zaslužili smo minimalno neodlučno ako ne i cijeli plijen protiv ekipe koja se bori za prvaka sa jednim porazom do sada. Sama utakmica bila je  dinamična , agresivna i borbena  sa  sedam  opomena , domaćinu tri a našoj ekipi četiri.