26. kolovoza 2018.

JUNIORI U17: MLADOST IVANOVEC-NŠO MALA SUBOTICA 1-7(0-2)

Pred početak prvenstva za Juniore U17 u pripremnoj utakmici koja se igrala u Ivanovcu naši bolji........

U Subotu 25.8.2018.Juniori U17 odigrali su pripremnu utakmicu sa vršnjacima u Ivanovcu,u našoj ekipi sa puno novih igrača koji su odigrali dobru utakmicu.Sama suradnja i protok lopte između igrača bio je dobar. Igra prema naprijed bila je dosta raznovrsna,s time da bi trebala lopta ići brže,odnosno proigravanja bi trebala biti jednostavnija.Što se tiče faze obrane,trebala bi vezna linija preuzeti više odgovornosti praćenja protivničkog igrača. U prvom poluvremenu stvorili smo par dobrih akcija iz kojih smo postigli 2 pogotka i vodstvo od 0 - 2.Početkom drugog poluvremena brzo postižemo gol za povećanje vodstva od 0 - 3. Potom slijedi naša opuštenija igra koja traje nekih 20 minuta,tako da domaćin to koristi i postiže gol za smanjenje rezultata na 1 - 3. U posljednjih 20 minuta igre opet igramo agresivnije , stvaramo prilike od kojih realiziramo još 4 i na kraju visoko i zasluženo pobjeđujemo sa 1 - 7.Kod naših igrača vidi se želja i volja za igrom ali pojedinim igračima fali fizička sprema da bi se lakše kretali. U cjelini gledano dobra provjera pred prvenstvom.
Sastav : Martan J. - Ciglar T. ( Kocijan F. ) - Gašparič I. - Sraka N. - Horvat L. - Vugrinec D. - Piškor P. - Krčmar M. - Cirkvenčić N. - Jančec M. ( Slunjski M. ) - Pintar M.
Strijelci : 0  -  1    12 min. Jančec M. -  asi. Pintar M.
              0  -   2    22 min. Krčmar M.  -  asi. Piškor P.
              0  -   3    47 min. Pintar M.  -  asi.  Jančec M.