30. listopada 2021.

KUP 1/4F NŠO MALA SUBOTICA - NŠ VARTEKS (Varaždin) 0 - 5 ( 0-2)

Poraz Kadeta U17 u 1/4F Kup utakmice...

Kadetska ekipa U17 odigrala je 1/4f kup utakmicu Središta Sjever sa ekipom NŠ Varteks i pretrpjela poraz od 0 - 5 , poluvrijeme je bilo 0 - 2 . Iako su gosti od početka susreta nametnuli agresivniju igru sa posjedom lopte, naša ekipa prva je stvorila gol priliku u 18.min. kada se Juras N. spetljao sa loptom jedan na jedan sa golmanom. Gosti u 22.min. dolaze u vodstvo nakon pogreške našeg igrača u obrani koji promašuje loptu i to je 0 - 1. U 30.min. gosti pogađaju prečku , da bi naš igrač Hadeljan L. u 34. min. uputio dobar udarac koji ide malo iznad prečke. U sljedećoj  35.min. gosti povećavaju prednost na 0 - 2 kada opet radimo pogrešku u obrani. Početkom drugog poluvremena u 49.min. Hadeljan L. upućuje dobar udarac ali pokraj gola. Da bi se nam opet desila pogreška u 52.min. i to je 0 - 3 . U 69.min. naš golman Horvat T. brani zicer gostiju. Lopta je u korneru iz kojeg u 70. min. gosti dolaze do povećanja rezultata na 0 - 4. I pred sam kraj susreta u 77.min. nakon još jedne greške u obrani gosti lako postižu gol za 0 - 5  što je bio i konačni rezultat. Iskusna gostujuća ekipa znala je kazniti sve naše greške u obrani kojih danas nije nedostajalo. Sve u svemu ako bi izuzeli ove greške i nije bilo tako loše ali bilo ih je previše. Još jedno iskustvo više za naše igrače bez obzira na krajnji rezultat.
Igrali su : Horvat T. - Juras L. - Toplek M. - Jančec N. - Vrbanec K. - Cirkvenčić F. - Žinić De. - Kerovec D. - Taradi M. - Hadeljan L. ( 68 min. Vugrinec N. ) - Juras N.