22. veljače 2017.

LIMAČIMA REMI U POSLJEDNJEM KOLU ZIMSKE LIGE

U subotu, 18.02.2017. u dvorani Osnovne škole u Podturnu odigrano je posljednje V. kolo Zimske lige Limača gdje su naši igrači odmjerili snage protiv vršnjaka iz NŠ Zelenko .

Odlična utakmica sa puno rezultatskog preokreta,u kojoj su naši igrači gubili 1:0 , pa su velikom borbenošću i odličnom igrom preokrenuli rezultat i vodili  2 :1, da bi domaćini u drugom poluvremenu opet poveli udarcima sa vanjskih pozicija na 4 : 2 .Ali u zadnjih 5 minuta velikim zalaganjem te kvalitetnom kombinatorikom izjednačujemo na 4 : 4 i rezultat se više nije mijenjao.
Velike pohvale našim igračima na vrlo kvalitetnoj i borbenoj igri .
Zimsku ligu limača završili smo na 4. mjestu sa osvojenih 5 bodova, 1 pobjedom, 2 neriješene  i 2 izgubljene utakmice .
Rezultat utakmice : NŠ Općine Mala Subotica  -  NŠ Zelenko   4  :   4
Strijelci : Matija Taradi